ویزای گاردین کانادا ، کاستودین کانادا

ویزای گاردین کانادا ، کاستودین کانادا

ویزای گاردین کانادا ( کاستودین ) یکی از ویزاهای همراه جهت ورود به این کشور می باشد . ویزای گاردین در حقیقت همان ویزای توریستی کانادا می باشد با این تفاوت که با ویزای توریستی حداکثر ۶ ماه می توان در کانادا حضور داشت و پس از آن باید برای مدت ۱۵ روز از کانادا خارج شد و مجددا” دارنده این نوع ویزا می تواند به این کشور ورود نماید ولی در خصوص گاردین نیاز به خروج از کانادا نمی باشد .

ویزای گاردین کانادا ، ویزای کاستودین

اخذ ویزای گاردین کانادا در صورت اقدام برای ادامه تحصیل دانش آموزان زیر ۱۷ سال در کانادا امکانپذیر می باشد . دانش آموزان بین المللی که اقدام به پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا نموده اند می توانند یکی از والدین خود را به عنوان سرپرست و همراه با خود داشته باشند و در این صورت ویزای همراه (گاردین ) صادر می گردد . دانش آموزان زیر ۱۷ سال که امکان ورود به همراه والدین جهت ادامه تحصیل در مدارس کانادا و ورود به این کشور را ندارند نیز می بایست جهت معرفی گاردین از داخل کانادا و پر کردن فرم مربوطه اقدام نمایند . کاستودین در کانادا می تواند یکی از اقوام و یا افراد مورد تایید و مطمئنی باشند که در کانادا زندگی می کنند و مقیم و یا شهروند این کشور می باشند .

شرایط کاستودین کانادا شهروند

داشتن سن حداقل ۱۹ سال
داشتن اقامت دائم کانادا PR
و یا سیتیزن کانادا ( شهروند کانادا )
شرایط فوق در صورتی که قیم و یا سرپرست ( گاردین ) از داخل کانادا معرفی می گردد الزامی می باشد . در مواردی که یکی از والدین بعنوان گاردین ( همراه دانش آموز ) معرفی می گردد نیازی به داشتن موراد فوق نمی باشد .

والدینی که با ویزای همراه دانش آموزی وارد کانادا می شوند میتوانند با برنامه ریزی دقیق نسبت به تبدیل ویزای همراه دانش آموزی به اقامت کانادا اقدام نمایند . جهت اطلاع از نحوه اقدام ، شرایط مهاجرت به کانادا از طریق فرزند را مطالعه نمایید .

در صورت تمایل به ثبت نام و پذیرش فرزندان در مدارس کانادا ، هزینه و شرایط مورد نیاز تحصیل در مدارس کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید