ویزای گاردین کانادا ، کاستودین کانادا

ویزای گاردین کانادا ، کاستودین کانادا

ویزای گاردین کانادا ( کاستودین ) یکی از ویزاهای همراه جهت ورود به این کشور می باشد . ویزای گاردین در حقیقت همان ویزای توریستی کانادا می باشد با این تفاوت که با ویزای توریستی حداکثر ۶ ماه می توان در کانادا حضور داشت و پس از آن باید برای مدت ۱۵ روز از کانادا خارج شد و مجددا” دارنده این نوع ویزا می تواند به این کشور ورود نماید ولی در خصوص گاردین نیاز به خروج از کانادا نمی باشد .

ویزای گاردین کانادا ، ویزای کاستودین

اخذ ویزای گاردین کانادا در صورت اقدام برای ادامه تحصیل دانش آموزان زیر ۱۷ سال در کانادا امکانپذیر می باشد . دانش آموزان بین المللی که اقدام به پذیرش تحصیلی از مدارس کانادا نموده اند می توانند یکی از والدین خود را به عنوان سرپرست و همراه با خود داشته باشند و در این صورت ویزای همراه (گاردین ) صادر می گردد . دانش آموزان زیر ۱۷ سال که امکان ورود به همراه والدین جهت ادامه تحصیل در مدارس کانادا و ورود به این کشور را ندارند نیز می بایست جهت معرفی گاردین از داخل کانادا و پر کردن فرم مربوطه اقدام نمایند . کاستودین در کانادا می تواند یکی از اقوام و یا افراد مورد تایید و مطمئنی باشند که در کانادا زندگی می کنند و مقیم و یا شهروند این کشور می باشند .

شرایط کاستودین کانادا شهروند

داشتن سن حداقل ۱۹ سال
داشتن اقامت دائم کانادا PR
و یا سیتیزن کانادا ( شهروند کانادا )
شرایط فوق در صورتی که قیم و یا سرپرست ( گاردین ) از داخل کانادا معرفی می گردد الزامی می باشد . در مواردی که یکی از والدین بعنوان گاردین ( همراه دانش آموز ) معرفی می گردد نیازی به داشتن موراد فوق نمی باشد .

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق تخصص پزشکی

والدینی که با ویزای همراه دانش آموزی وارد کانادا می شوند میتوانند با برنامه ریزی دقیق نسبت به تبدیل ویزای همراه دانش آموزی به اقامت کانادا اقدام نمایند . جهت اطلاع از نحوه اقدام ، شرایط مهاجرت به کانادا از طریق فرزند را مطالعه نمایید .

در صورت تمایل به ثبت نام و پذیرش فرزندان در مدارس کانادا ، هزینه و شرایط مورد نیاز تحصیل در مدارس کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید