ویزای کانادا

ویزای کانادا

راهنمای جامع دریافت ویزای کانادا

ویزای کانادا در حال حاضر یکی از معتبرترین ویزهای دنیا است که سالانه افراد بسیار زیادی برای اخذ آن اقدام می کنند. ویزاها انواع مختلف دارند و افرادی که متقاضی ویزای کانادا باید با انواع آن آشنایی کامل داشته باشند تا با توجه به شرایط خود بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند. با توجه به اهمیت موضوع بر آن شدیم تا در این مقاله به برخی از سوالات رایج در ارتباط با ویزای کانادا پاسخ دهیم. برخی از این سوالات عبارتند از:

انواع ویزای کانادا کدام است؟

شرایط اقامت کانادا چیست؟
ویزای تضمینی کانادا چیست؟

شرایط پناهندگی کانادا با ویزای توریستی چیست؟

اگر شما نیز علاقه مند به یافتن پاسخ سوالات فوق هستید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

 

انواع ویزای کانادا

افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشور کانادا را دارند، برای ورود به این کشور باید ویزای کانادا را دریافت کنند. ویزای کانادا در دو دسته ویزای موقت و دائم تقسیم بندی می شود.

ویزای اقامت موقت کانادا : با دریافت این نوع ویزا، فرد متقاضی فقط به مدت محدود اجازه اقامت در کشور کانادا را خواهد داشت. سپس باید برای تمدید ویزای خود درخواست کند.

ویزای توریستی کانادا : افراد متقاضی با هدف گردشگری یا دیدن اقوام خود می توانند با اخذ ویزای توریستی وارد کشور کانادا شوند. ویزای توریستی به صورت ویزای سینگل و یا مولتی ویزا هستند.

ویزای تحصیلی کانادا : کشور کانادا دارای نظام آموزشی بسیار قوی است. همچنین دانشگاه های کانادا دارای رتبه علمی بالایی هستند به همین علت هر ساله متقاضیان زیادی قصد ادامه تحصیل در کالج های کانادا را دارند. دانشجویان و دانش آموزیان با دارا بودن شرایط لازم، می توانند در دانشگاه ها و مدارس کانادا تحصیل کنند.

ویزای کاری کانادا : یکی از رایجترین انواع ویزای کانادا، ویزای کار است. افراد متقاضی می توانند با داشتن یک دعوت نامه از طرف کارفرمایی کانادایی، ویزای کار کانادا را دریافت کنند. همچنین این افراد با کسب امتیاز لازم در برنامه اکسپرس انتری ضمن گرفتن ویزای کار کانادا، می توانند اقامت دائم این کشور را نیز کسب کنند.

ویزای همراه کانادا : والدین دانش آموزان و دانشجویان زیر ۱۸ سال می توانند با گرفتن ویزای همراه، وارد کشور کانادا شوند. همچنین همسر، افرادی که در دانشگاه کانادا تحصیل می کنند می توانند با داشتن ویزای همراه ضمن اقامت در این کشور، مشغول کار یا تحصیل نیز شوند.

ویزای اقامت دائم کانادا : افرادی که اقامت دائم کشور کانادا را کسب می کنند از همه حقوق شهروندی بجز شرکت در امور سیاسی بهرمند می شوند. به طور معمول برای دریافت پاسپورت کانادا (سیتیزن شدن)، افراد باید در بازه زمانی ۵ ساله حداقل ۳ سال در این کشور اقامت داشته باشند و سپس برای اخذ پاسپورت درخواست کنند.

اخذ اقامت دائم PR از طریق ویزای برنامه های مختلف مهاجرتی امکان پذیر است. ویزای نیروی ماهر کانادا (اسکیل ورکر)، ویزای برنامه های استارتاپ و خود اشتغالی از این دسته می باشند. همچنین افرادی که قصد ثبت شرکت و ایجاد کار آفرینی در کشور کانادا دارند اگر شرایط مورد نیاز را داشته باشند می توانند از طریق یکی از ویزاهای سرمایه گذاری کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

شرایط ویزاهای سرمایه گذاری کانادا متفاوت می باشد. یکی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا، ویزای سرمایه گذاری کبک می باشد. متقاضیان این ویزای کانادا می توانند با پرداخت ۳۵۰ هزار دلار کانادا به دولت کبک جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند. البته داشتن سابقه مدیریت و یا سابقه مالکیت یک مجموعه تجاری از دیگر شرایط این ویزای کانادا می باشد.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

ویزای تضمینی کانادا

کشور کانادا، یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا است. هر ساله تعداد زیادی از افراد با انگیزه های متفاوت قصد مهاجرت و یا سفر به این کشور را دارند. گرفتن ویزای کانادا، کار دشواری است و دارای امور اداری پیچیده ای می باشد. در واقع هیچ تضمین صد درصدی برای موفقیت اخذ ویزای کانادا وجود ندارد. کلمه تضمین، به معنای افزایش احتمال دریافت ویزای کانادا است. همچنین در برخی اوقات ویزای تضمینی به معنای این است که در صورت ریجکت شدن بخشی از پول عودت داده می شود. بنابراین فقط داشتن برخی مدارک باعث می شود شانس دریافت ویزای کانادا افزایش پیدا کند. یکی از روش های افزایش احتمال دریافت ویزای کانادا، اثبات بازگشت به کشور و عدم پناهندگی در کانادا است. به همین دلیل داشتن سابقه سفر به یکی از کشورهای عضو شینگن، یکی از راه های اثبات این موضوع است. زیرا افرادی که به این کشورها مسافرت داشته و قصد پناهندگی نداشتند به احتمال زیاد، در سفر به کانادا هم پناهنده نمی شوند. بنابراین ویزای شینگن اثبات می کند که فرد متقاضی از سفر به کانادا باز خواهد گشت.

داشتن سابقه سفر، این اطمینان را به افسر ویزا می دهد که متقاضی قصد بازگشت به کشور خود را دارد. یکی از دلایل ریجکت ویزای کانادا، عدم اطمینان افسر ویزا از این موضوع است.

گرفتن ویزای شینگن راحتر از گرفتن ویزای کانادا است. بهتر است برای افزایش احتمال اخذ ویزای کانادا، قبل از اقدام برای ویزای کانادا از یکی از کشورهای عضو شینگن ویزا دریافت شود. از دیگر روش های گرفتن ویزا که درصد دریافت ویزای کانادا را افزایش می دهد، داشتن یک دعوت نامه معتبر است. البته زمانی این دعوتنامه اثر مثبتی خواهد داشت که از طرف اقوام درجه یک و یا آشنایان باشد. همچنین داشتن دعوتنامه از برخی از سازمانها، دانشگاه ها و شرکتهای معتبر به قصد بازدید، تحقیق، ارائه مقاله، شرکت در سمینار و آشنایی با بازار می تواند تاثیر مثبتی جهت اخذ ویزای کانادا داشته باشد.

 

ویزای تضمینی کانادا بدون شینگن

داشتن تاریخچه سفر قوی، تنها راه اخذ ویزای کانادا نیست. در واقع داشتن ویزای شینگن از موارد لازم برای دریافت ویزای کانادا نیست و فقط شانس دریافت ویزای کانادا را افزایش می دهد. افراد متقاضی بدون شینگن باید از روش های دیگر اطمینان افسر سفارت کانادا را جلب کنند. مثلا افراد متقاضی باید نشان دهند که به دلیل داشتن وابستگی هایی مانند ملک، اشتغال به تحصیل، استخدام شرکت یا دولت و وابستگی عاطفی به خانواده به کشور خودشان باز خواهند گشت.

علاوه بر این موارد، برای دریافت ویزای کانادا بدون شینگن باید به افسر سفارت ثابت شود که فرد متقاضی دارای تمکن مالی است. برای این منظور فرد متقاضی با ارائه گردش مالی، سند ملک یا مدارک دیگر باید تمکن مالی خود را ثابت کند. برای دریافت ویزای کانادا بدون شینگن باید علاوه بر پر کردن فرم دریافت ویزا، مدارک زیر را نیز به سفارت کانادا تحویل داده شود.

• اصل پاسپورت

• شناسنامه و ترجمه آن

• در صورت متاهلی سند ازدواج به همراه ترجمه

• ارائه سند ملک در صورت وجود به همراه ترجمه

• ارائه تمکن مالی به همراه ترجمه

• عکس ۴*۳

• ارائه دعوتنامه

• بلیط رفت و برگشت به کانادا

• مدرک تحصیلی به همراه ترجمه

• مدرک شغلی

• ارائه تمکن مالی

افراد متقاضی برای اینکه با اطمینان خاطر و بدون استرس فرایند دریافت ویزای کانادا را شروع کنند بهتر است چند نکته اساسی رعایت شود.

برای اطمینان بیشتر ترجمه مدارک ارسالی به تایید دادگستری و امور خارجه برسد.

از ارسال هرگونه مدرک جعلی برای سفارت کانادا شدیدا جلوگیری شود. زیرا تمامی مدارک در سفارت به طور دقیق بررسی می شود. فرستادن مدارک جعلی باعث ریجکت و حتی بلاک شدن فرد متقاضی می شود.

افراد متقاضی این را در نظر داشته باشند که داشتن سوء پیشنه ممکن است شانس دریافت ویزای کانادا را کاهش دهد.

اگر ویزا ریجکت شد، حتما نامه ریجکت با دقت مطالعه شود. زیرا در بیشتر مواقع دلایل ریجکت شدن در نامه درج می شود. در اسرع وقت این دلایل بررسی و نسبت به رفع نواقص اقدام شود.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

شرایط اقامت کانادا

کشور کانادا به دلیل شرایط اقتصادی قوی و کیفیت بالای زندگی هر ساله پذیرای مهاجران زیادی است. دولت کانادا برای دادن اقامت به مهاجران خارجی، شرایط و قوانین سخت گیرانه ای دارد. شرایط اقامت در کشور کانادا با توجه به نوع مهاجرت و نوع اقامت متفاوت است. در کل داشتن تمکن مالی، سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان از جمله شرایط مهم برای اخذ اقامت کانادا است. اقامت در کانادا به صورت موقتی یا دائم می باشد. در این قسمت از مقاله به برخی از شرایط اقامت در هر یک روش های مهاجرتی اشاره می شود.

شرایط اقامت کانادا از طریق کار : مهاجرت به کانادا از طریق کار از دو روش امکان پذیر است. در روش اول متقاضیان با دریافت پیشنهاد کار از یک کارفرما در کانادا می توانند جهت اخد ویزای کار کانادا اقدام کنند. متقاضیانی که موفق به دریافت جاب آفر از یک کارفرمایی کانادایی می شوند، با کسب تجربه کاری در کانادا می توانند از طریق برنامه های اقامتی نیروی ماهر کانادا جهت اخذ اقامت دائم اقدام کنند. این افراد می توانند بعد از ۳ سال کار کردن و پرداخت مالیات و بیمه در این کشور برای گرفتن پاسپورت کانادا اقدام کنند. روش دوم مهاجرت از طریق کار، کسب امتیاز لازم در برنامه اسکیل ورکر کانادا است. این افراد بعد از کسب امتیاز لازم می توانند از همان ابتدا اقامت دائم کانادا را بدست آورند.

اقامت کانادا از طریق تحصیل : یکی دیگر از روش های پر طرفدار مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل است. افرادی که مهاجرت خود را از طریق تحصیل به کشور کانادا انجام می دهند، اقامت موقت کانادا را دریافت می کنند. کشور کانادا برای اقامت دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی دارای برنامه است. در این برنامه دانشجویان می توانند اقامت خود را بعد از فارغ التحصیلی تمدید کنند. دانشجویان از روز بعد از فارغ التحصلی به مدت ۹۰ روز فرصت دارند تا اجاره کار در کانادا را بدست آورند. اعتبار مجوز کار بعد از فارغ التحصیلی به اندازه تعداد سال های تحصیل دانشجو در کشور کانادا است که بین ۸ ماه تا ۳ سال می باشد.

شرایط اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری : کانادا از افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند حمایت می کند. افراد متقاضی می توانند از طریق سرمایه گذاری به کانادا مهاجرت کرده و اقامت دائم این کشور را بدست آورند. شرایط سرمایه گذاری در هر یک از شهرهای کانادا متفاوت است. افراد متقاضی باید به این نکته توجه داشته باشند که فقط برخی از روش های سرمایه گذاری منجر به اخذ اقامت کانادا خواهد شد. به طور مثال، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک نمی تواند منجر به اقامت دائم شود. در مقابل، سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در کانادا و سپس تایید سود آوری کار به دولت کانادا می تواند در روند درخواست اقامت دائم تاثیر مثبتی داشته باشد.

شرایط اقامت در کانادا از طریق ازدواج : دریافت اقامت از طریق ازدواج، فقط برای زوجینی داده می شود که ازدواج آن ها واقعی باشد و زوجین در یک خانه زندگی کنند. شرایط اقامت از طریق ازدواج به این گونه است که هر دو زوج باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشند و با مدرک، عکس و… ثابت کنند که ازدواج آن ها واقعی است.

همچنین فرد اسپانسر در کانادا ضمن داشتن اقامت دائم کانادا باید توانایی مالی برای پرداخت هزینه های اسپانسر شونده را داشته باشد. در این نوع مهاجرت ابتدا اقامت موقت به فرد خارجی داده می شود. سپس بعد از ۳ سال اگر ازدواج پابرجا باشد فرد متقاضی می تواند برای اقامت دائم درخواست دهد.

 

اقامت کانادا

کانادا جزء کشورهای پهناور و دومین کشور وسیع دنیا است و نسبت به وسعت آن جمعیت کمی دارد. به همین علت جزء کشورهای مهاجر پذیر است. کانادا دارای آمار پایین بیکاری است و نرخ تورم در این کشور بسیار پایین است. همچنین به دلیل حمایت از سرمایه گذاران و داشتن دانشگاه های بسیار خوب در رده جهانی افراد بسیاری خواستار دریافت اقامت این کشور هستند.

اقامت کانادا به دو دسته موقتی و دائم دسته بندی می شود.

اقامت موقت، فرد متقاضی می تواند مدت محدودی در این کشور اقامت داشته باشد و سپس باید خاک کانادا را ترک کند و یا اعتبار ویزای خود را تمدید کند. برای تمدید اقامت موقت، فرد متقاضی باید یک ماه مانده به اتمام اعتبار ویزا درخواست تمدید ویزا را بدهد. مهاجرت به کانادا با روش های تحصیلی، کار، توریستی، تولد، ازدواج، پناهندگی جز اقامت های موقت محسوب می شود که هر کدام شرایط مختص به خود را دارد. افراد متقاضی برای دریافت اقامت موقت باید افسر سفارت را قانع کنند که به کشور خودشان باز خواهند گشت. همچنین با ارائه مدارک باید ثابت کنند که دارای تمکن مالی هستند. نداشتن سابقه کیفری هم می تواند در دریافت اقامت کانادا کمک بسزایی کند زیرا ثابت می کند که فرد متقاضی هیچ ضرری برای کشور کانادا نخواهد داشت.

اقامت دائم کانادا با شرایط خاصی به افراد سرمایه گذار و افراد هنرمند و ورزشکار داده می شود. همچنین افرادی که از طریق برنامه کار کانادا جذب بازار کار شده اند اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند. با دریافت اقامت دائم، فرد متقاضی از تمام حقوق شهروندی کانادا برخوردار می شود. برای دریافت ویزای کانادا و کسب اقامت باید ابتدا نوع روش مهاجرتی مشخص شود و سپس با توجه به آن، مدراک توسط فرد متقاضی به سفارت کانادا تحویل داده شود. برای درخواست ویزا ابتدا می توان به صورت آنلاین درخواست داد و سپس برای انگشت نگاری از سفارت کانادا وقت گرفته شود. به دلیل اینکه در ایران سفارت کانادا وجود ندارد، باید فرد متقاضی به یکی از کشورهای که سفارت کانادا در آن وجود دارد سفر کند. جواب درخواست ویزا برای فرد متقاضی ایمیل می شود و در صورت مثبت بودن درخواست بقیه کارهای اداری الصاق ویزا به پاسپورت توسط خود شخص یا وکیل آن صورت می گیرد. داشتن سفرهای متعدد به کشورهای عضو شینگن می تواند مسیر گرفتن ویزا و اقامت کاندا را آسان کند.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

پناهندگی کانادا با ویزای توریستی

کشور کانادا به افرادی که در کشور خودشان مورد آزار و اذیت قرار بگیرند پناهندگی اعطا می کنند. از دلایل پناهندگی میتوان به جنگ، نژاد، عقاید مذهبی و… اشاره کرد.

کشور کانادا با برنامه اسکان مجدد از پناهندگان حمایت می کند. گرفتن پناهندگی کانادا با ویزای توریستی امکان پذیر است. افراد متقاضی با دارا بودن شرایط و مدارک می توانند با داشتن ویزای توریستی پناهندگی کانادا را کسب کنند. البته این فرایند به دلیل تحریم بودن ایران و داشتن شرایط پیچیده کمی دشوار است و نیاز به طی کردن مراحل اداری مختلفی می باشد.

همچنین ممکن است افرادی که با ویزای توریستی اقدام به سفر می کنند و قصد پناهندگی دارند به جرم فریب دادن افسر سفارت از کشور اخراج شوند. به هر حال، افراد متقاضی تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی، ابتدا باید ویزای توریستی را اخذ کنند و سپس درخواست پناهندگی را به اداره مهاجرت این کشور تحویل دهند.

ویزای توریستی کانادا دارای دو نوع سینگل و مولتی است. ویزای مولتی ۵ سال اعتبار دارد و بعد از هر بار ورود به کشور کانادا، فرد متقاضی می توانند ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشد. برای دریافت ویزای توریستی مدارکی از جمله شناسنامه، پاسپورت، سند تمکن مالی، سند ملک، عکس پاسپورتی، بلیط رفت و برگشت، دعوتنامه و … نیاز است. همه مدارک باید همراه با ترجمه باشند و فرد متقاضی برای انگشت نگاری از سفارت کانادا نوبت بگیرد. بعد از اخذ ویزای توریستی و به محض ورود به کشور کانادا، متقاضیان می توانند درخواست پناهندگی خود را به اداره مهاجرت تحویل دهند. سپس اداره مهاجرت برای متقاضیان وکیل تسخیری منصوب می کند. وکیل از طرف متقاضیان وظیفه رسیدگی و پیگیری پرونده را برعهده می گیرد. اداره مهاجرت کانادا درخواست پناهندگی را بررسی می کند و سپس نتیجه درخواست را به متقاضی ارائه می دهد. در صورت تایید شدن ممکن است ۸ هفته طول بکشد تا ویزا به دست پناهجویان برسد. یکی از مزایای تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی مدت زمان رسیدگی به پرونده است که ۴ تا ۵ ماه است و همچنین فرد متقاضی در زمان رسیدگی به درخواست می تواند در کانادا اقامت داشته باشد. همچنین ممکن است پروسه رسیدگی به درخواست تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی بیش از یک سال هم طول بکشد.

یکی دیگر راه های تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی ازدواج کردن است. در این روش فرد متقاضی باید با یک شخصی که اقامت دائم دارد و سن او بیشتر از ۱۸ سال است ازدواج کند. سپس فرد متقاضی بعد از دو سال می تواند با ویزای توریستی درخواست پناهندگی بدهد.

از دیگر شرایط تبدیل ویزای توریستی به پناهندگی به دنیا آمدن فرزند در خاک کانادا است. در این صورت والدین می تواند درخواست پناهندگی داده و به واسطه کار کردن یا تحصیل اقامت دائم کانادا را کسب کنند.

 

ویزای توریستی کانادا

متقاضیان سفر به کانادا به منظور تفریح و یا دیدار خانواده و دوستان خود می توانند از طریق گرفتن ویزای توریستی کانادا وارد این کشور شوند.

۳ نوع ویزای توریستی کانادا وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

ویزای توریستی سینگل : با داشتن این نوع ویزا فقط یکبار فرصت ورود به کشور کانادا داده می شود و با پایان اعتبار ویزا فرد باید خاک کانادا را ترک کند. مدت اعتبار ویزای سینگل کانادا ۶ ماه می باشد.

ویزای مولتی کانادا : یکی از پر طرفدارترین ویزاهای توریستی کانادا، ویزای مولتی کانادا است. ویزای مولتی کانادا، شرایطی مانند ورود به کشور کانادا به صورت نامحدود، اقامت ۶ ماهه بعد از هر بار ورود و تمدید آن در صورت داشتن شرایط را دارد. اعتبار این ویزا تا پایان اعتبار پاسپورت و به مدت ۵ سال است.

سوپر ویزای کانادا : این ویزا به ویزای والدین معروف است. به واسطه این ویزا، والدین و یا پدر بزرگ و مادربزگ می توانند از طریق دعوتنانه فرزند و یا نوه خود وارد خاک کانادا شوند. مدت اعتبار این ویزا ۲ سال می باشد.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

ویزای کار کانادا

یکی از راه های مهاجرت به کانادا، دریافت ویزای کار کانادا است. این روش مهاجرت یکی از محبوبترین و دشوارترین راه های مهاجرت محسوب می شود. مهاجرت به کانادا از طریق کار به دو روش زیر امکان پذیر است.

 

گرفتن جاب آفر از طریق کارفرمای کانادایی

در این روش افراد متقاضی برای کار در کانادا، باید دعوتنامه از طرف کارفرمای کانادایی داشته باشند.

 

مهاجرت کاری از طریق برنامه skilled worker

از اصلی ترین سیستم های مهاجرت کاری به کانادا، شرکت در skilled worker و کسب امتیاز لازم است. افرادی که از طریق برنامه skilled worker ویزای کاری دریافت می کنند از همان ابتدا دارای اقامت دائم کانادا می شوند.

 

پیکاپ ویزای کانادا

عدم وجود سفارت خانه کانادا در داخل ایران یکی از دغدغه های اصلی مهاجران ایرانی است. زیرا متقاضیان مجبور هستند برای اخذ ویزا به یکی از کشورهای واسطه سفر کنند. متقاضیان ابتدا باید برای انگشت نگاری و مصاحبه به کشور واسطه سفر کنند و سپس منتظر تعیین وضعیت ویزا باشند. نتیجه ویزا برای شخص متقاضی ایمیل می شود. در صورتی که درخواست ویزا مورد موافقت قرار بگیرد، باید فرد متقاضی دوباره برای دریافت ویزا و الصاق با پاسپورت به کشور واسطه مسافرت کند. برای صرفه جویی در هزینه و زمان، فرد متقاضی از پیکاپ ویزای کانادا استفاده می کند. در این روش، دیگر نیازی به سفر مجدد نیست و با دادن وکالت به یک کارگزاری معتبر کار الصاق ویزا به پاسپورت صورت می گیرد.

 

ویزای گاردین

کانادا به دلیل داشتن سیستم آموزشی قوی، کشوری بسیار مناسب برای تحصیل می باشد. والدین دانش آموزان زیر ۱۸ سال می توانند با دریافت ویزای گاردین، همراه فرزندان خود وارد کشور کانادا شوند. در واقع والدین فقط زمانی می توانند برای دریافت ویزای گاردین کانادا اقدام کنند که دانش آموز متقاضی تحصیل در کانادا زیر ۱۸ سال باشد. در این صورت والدین به عنوان قیم دانش آموز معرفی می شوند و باید مدارک لازم را به اداره مهاجرت کانادا تحویل دهند. هزینه های اخذ ویزای گاردین در کشور کانادا بسیار پایین تر است. یک اشتباه رایج در مورد گرفتن ویزای گاردین این است که تصور می شود مدارس شبانه روزی به دلیل داشتن امکانات کافی نیازی به گاردین ندارند. به همین علت است بیشتر افراد متقاضی ویزای گاردین برای مدارس روزانه اقدام می کنند. قبل از اقدام به مهاجرت و ویزای گاردین بهتر است تحقیقات کافی در این موضوع صورت بگیرد.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شده به معرفی انواع ویزای کانادا و شرایط و مدارک مورد نیاز آن بصورت کلی پرداخته شود.

نحوه صحیح جمع آوری و ارائه مدارک و مستندات مورد نیاز ویزاهای کانادا نقش مهمی در نتیجه ویزا داشته و نیاز به تجربه و اطلاعات به روز می باشد.

از آنجایی که شرایط ویزاهای کانادا هر لحظه امکان تغییر دارد، بهترین گزینه برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه ها در اثر اشتباه و یا عدم اطلاعات کافی، مشورت با افراد با تجربه است.

وکیل موسسه مهاجرتی یوکن، خانم نازنین بیتاژیان آماده ارائه خدمات مشاوره در خصوص ویزاهای کانادا و ارزیابی شرایط اقامت کانادا می باشد.

جهت رزرو وقت مشاوره از طریق تلفن های وب سایت اقدام نمایید.

پیام بگذارید