مهاجرت به کانادا از طریق فرزند ، ویزای همراه دانش آموزی

ویزای همراه دانش آموزی

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند یکی از راه های ورود آسان به کانادا می باشد . تغییرات پی در پی برنامه های مهاجرتی ، محدودیت سنی و داشتن مدرک آیلتس با نمره بالا موجب کندوکاو متقاضیان مهاجرت به کانادا برای پیدا کردن راه حلی آسان برای مهاجرت به کانادا شده است . یکی از راه حل های پیشنهادی برای این متقاضیان ، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند می باشد . در این روش متقاضیان می توانند با اخذ پذیرش تحصیلی برای فرزندان زیر ۱۸ سال که شرایط تحصیل در مدارس کانادا را دارند جهت اخذ ویزای همراه دانش آموزی و مهاجرت به کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به کانادا از طریق فرزند

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل فرزند در حال حاضر یکی از روش های آسان مهاجرت به کانادا می باشد . متقاضیانی که فاکتور های لازم جهت اقدام از طریق برنامه ای اقامتی کانادا را نداشته و یا شرایط مهاجرت به کانادا را از دست داده اند می توانند از این طریق جهت مهاجرت به کانادا اقدام نمایند . در این روش والدین با ثبت نام فرزندان خود در مدارس کانادا جهت اخذ ویزای همراه دانش آموزی برای خود اقدام می نمایند . تحصیل در مدارس کانادا نیاز به داشتن مدرک زبان ندارد و مدارس کانادا برنامه ریزی لازم برای تقویت زبان دانش آموزان بین المللی را خواهند داشت .

شرایط اقدام اولیه جهت مهاجرت کانادا از طریق تحصیل فرزند

داشتن فرزند ۶ تا ۱۷ ساله
اخذ پذیرش از یکی از مدرسه های کانادا
درخواست ویزای تحصیلی کانادا
داشتن تمکن مالی مورد نیاز
حداقل تمکن =هزینه یکسال تحصیل در مدارس کانادا + ۱۰٫۰۰۰ دلار کانادا ( جهت دانش آموز ) + ۴٫۰۰۰ دلار کانادا ( جهت همراه دانش آموز )
درخواست ویزای همراه دانشجویی

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ همسر

در این روش والدین می توانند بوسیله ویزای همراه دانش آموزی وارد کانادا شده و در صورتیکه مدرک زبان داشته باشند برای اخذ ویزای دانشجویی خود اقدام نمایند . والدینی که مهارت و دانش زبان لازم را ندارند می توانند جهت کالج و یا دانشگاه هایی که پذیرش تحصیلی مشروط ارائه می دهند اقدام نمایند . به اینصورت متقاضیان ابتدا در دوره زبانی که کالج و یا دانشگاه مورد نظر برای آنها در نظر گرفته است اقدام نموده و سپس در رشته انتخابی تخصص خود ادامه تحصیل می دهند .

با تبدیل ویزای همراه دانش آموزی به ویزای دانشجویی ، همسر دانشجو نیز می تواند ویزای کار درخواست نماید و بصورت تمام وقت در کانادا مشغول کار شود .والدین واجد شرایط تحصیل در کانادا در دوره های تحصیلی کالج و دانشگاه های کانادا نیز می توانند بصورت نیمه وقت ( ۲۰ ساعت در هفته ) همزمان با تحصیل کار نمایند. دانشجویان بین المللی کانادا پس از فارغ التحصیلی می توانند جهت اخذ ویزای کار پس از تحصیل اقدام نمایند .

در این روش والدین برای اخذ اقامت کانادا از طریق روش های زیر می توانندجهت اخذ اقامت دائم اقدام نمایند :

دانشجو پس از اتمام دوره تحصیلی می تواند از طریق یکی از برنامه هایی که پیش شرط آن تحصیل در کانادا می باشد جهت اخذ اقامت اقدام نماید.
همسر متقاضی می تواند پس از یکسال کار در کانادا ،در صورت داشتن شرایط لازم از طریق برنامه تجربه کانادایی CEC برای اقامت اقدام نمایند .

پیام بگذارید