وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا : نازنین بیتاژیان کد عضویت R531751

وکیل مهاجرت به کانادا کیست ؟ راه های تشخیص بهترین وکیل مهاجرت به کانادا چگونه است ؟ ضرورت استفاده از وکلای رسمی مهاجرت به کانادا چیست ؟

امروزه با گسترس شبکه های اجتماعی و استفاده از اینترنت ، دسترسی به اطلاعات بسیار آسان شده است . اما آیا می توان تنها با مطالعه این مطالب تصمیم گیری و برنامه ریزی نمود ؟ آیا می شود به صحت آنها اعتماد نمود ؟ آیا اگر شخصی در گذشته مهاجرت نموده ، می توان برای پیمودن این مسیر از او کمک گرفت ؟ و یا آیا می توان تنها با مطالبی که در گروه های مختلف شبکه های اجتماعی همانند تلگرام ،فیس بوک و غیره منتشر می گردد، در خصوص این امر مهم تصمیم گیری و مسیر خود را مشخص کرد ؟ چگونه می توان مناسب ترین و یا آسانترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط خود انتخاب نمود ؟

وکیل رسمی مهاجرت به کانادا

با توجه به تغییرات پی در پی در برنامه های مهاجرتی کانادا و اهمیت انتخاب درست مسیر مهاجرتی و ارائه مدارک صحیح و قابل قبول در این پرونده ها ، استفاده از وکیل مهاجرتی مورد تایید اداره مهاجرت می تواند تا حد زیادی موفقیت پرونده اقامتی را ضمانت نماید . اداره نظارت بر مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا ICCRC جهت ثبت صحیح پرونده های مهاجرتی و تسهیل در انجام امور مربوطه اقدام به معرفی وکلای رسمی مورد تایید این سازمان نموده است . متقاضیان می توانند با انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کانادا از اشتباهات احتمالی در روند انجام امور پرونده های مهاجرتی پرهیز و این مسیر را با خیالی آسوده به پایان برسانند . وکلای رسمی مهاجرت به کانادا دارای کد عضویت بوده که با مراجعه به وب سایت اداره نظارت بر مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا می توانید از اعتبار آن آگاه گردید . از آنجا که مطابق قوانین اداره مهاجرت کانادا استفاده از افراد فاقد گواهی وکالت از سازمان مشاورین مهاجرت کانادا جرم و موجب ابطال پرونده مهاجرتی و مانع ورود متقاضی به مدت دو سال به کانادا می گردد می بایست در انتخاب وکیل مهاجرت کانادا و رویت کدعضویت و نام ایشان در وب سایت اداره مهاجرت کانادا اطمینان حاصل نمود.

ضرورت استفاده از وکلای رسمی اداره مهاجرت کانادا

متقاضیان اقامت کانادا جهت انتخاب مناسب ترین راه می بایست اطلاع جامعی از همه برنامه های مهاجرتی داشته تا بتوانند جهت انتخاب بهترین روش تصمیم گیری و برنامه ریزی نمایند . افراد بسیاری شرایط مهاجرت را داشته اند ولی تنها به دلیل عدم آگاهی و برنامه ریزی درست یا انتخاب مسیر اشتباه ، این فرصت را از دست داده اند . بهترین مرجع آشنایی با برنامه های مهاجرتی ، وب سایت رسمی اداره مهاجرت کانادا می باشد . متقاضیان می توانند با مراجعه به این وب سایت از آخرین اخبار و راههای مهاجرتی آگاه شوند . کانادا دارای بیش از ۹۰ برنامه مهاجرتی متنوع می باشد . گسترده بودن شرایط برنامه های مهاجرتی ،همچنین پیچیدگی شرایط اقدام و تغییرات دائمی برنامه های مهاجرتی ،استفاده از متخصصین این امر را ضروری نموده است .

وکلای رسمی مهاجرت به کانادا و نقش آنها در موفقیت پرونده

مشاورین رسمی مهاجرت کانادا پس از گذراندن دوره های تخصصی مهاجرت در کالج یا دانشگاه و اخذ گواهی مربوطه اجازه شرکت در آزمون جامع حقوق مهاجرت Full Skill Exam را خواهند داشت. وکلایی که این آزمون را با موفقیت انجام دهند موفق به دریافت کد عضویت می گردند. وکلا و مشاورین رسمی مهاجرت کانادا تحت نظارت اداره نظارت بر مشاورین رسمی مهاجرت بوده و سالیانه موظف به گذراندن دوره های آموزشی در راستای حفظ دانش خود می باشند و این امر موجب تسلط آنها بر قوانین جدید مهاجرتی و تصمیم درست در امور پرونده های مهاجرتی خواهد شد.

خانم نازنین بیتازیان وکیل رسمی اداره مهاجرتی کانادا ( عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا ) کد عضویت نازنین بیتاژیان R531751 ، با سالها تجربه در امر مهاجرت ، آمادگی ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی و پذیرش تحصیلی و دیگر امور مهاجرتی و اقامتی به متقاضیان می باشد .

متقاضیان در صورت تمایل می توانند با انتخاب یکی از روش های مشاوره مهاجرتی با ایشان بصورت مستقیم مشاوره داشته باشند .

جهت آشنایی اجمالی روش های مهاجرت کانادا و یا انواع ویزای کانادا را مطالعه نمایید .

پیام بگذارید