مهاجرت به کبک از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کبک از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کبک از طریق خود اشتغالی یکی دیگر از برنامه های مهاجرتی این ایالت می باشد . برنامه خود اشتغالی کبک مناسب افرادیست که تمایل به راه اندازی کسب و کار و یا حرفه در این استان داشته باشند . فاکتور های سن ، تحصیلات ، داشتن سفر اکتشافی به کبک ، داشتن خویشاوند در کبک و همچنین برای افراد متاهل تحصیلات همسر متقاضی ، مهارت زبان همسر از فاکتورهای تاثیر گذار در پرونده روش خود اشتغالی کبک می باشند . افسر های مهاجرتی هنگام بررسی این پرونده اقامتی به این فاکتور ها نیز توجه خواهند نمود .متقاضیان برنامه مهاجرت به کبک از طریق خود اشتغالی می بایست در حرفه و کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارند ، سابقه کار داشته باشند .

شرایط مهاجرت به کبک از طریق خود اشتغالی

متقاضیان برنامه خود اشتغالی کبک می بایست علاقمند به راه اندازی کسب و کار در ایالت کبک داشته باشند .
داشتن حداقل ۲ سال سابقه کار در بیزینس پیشنهادی یکی دیگر از الزامات این برنامه خود اشتغالی کبک می باشد .
متقاضی می بایست حداقل ۱۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا ، دارایی داشته باشد .
منبع دارایی های متقاضی این پرونده خود اشتغالی می بایست مشخص و قابل اثبات باشد.
متقاضی می بایست وجهی را بابت ضمانت راه اندازی بیزینس به موسسه مالی مورد تایید در منطقه ای که قرار است کسب و کار راه اندازی گردد سپرده نماید .
در صورتیکه متقاضی قصد راه اندازی کسب و کار در خارج از مونترال داشته باشد وجه ضمانت ایجاد بیزینس ۲۵٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد .
در صورتیکه متقاضی قصد راه اندازی کسب و کار در داخل شهر مونترال داشته باشد وجه ضمانت ایجاد بیزینس ۵۰٫۰۰۰ دلار کانادا می باشد .
راه اندازی کسب و کار می تواند به تنهایی و یا با مشارکت افراد دیگر صورت گیرد .

متقاضیان برنامه خوداشتغالی کبک در شرایطی باید در خصوص موارد زیر نیز اقدام نمایند .

در مواری که حرفه مرود نظر نیاز به مهارت زبان فرانسوی داشته باشد، متقاضی می بایست در این خصوص اقدام به ارائه مدرک زبان فرانسوی نماید .
در مواردی تنها داشتن گواهی تاییدیه و یا مدارک مرتبط با بیزینس و حرفه ای کف خارج از استان کبک اخذ شده باشد ، مورد پذیرش نمی باشد.
در صورتی که بیزینس مورد نظر متقاضی روش خود اشتغالی کبک ، نیاز به ارائه گواهی تاییدیه کبک داشته باشد ، باید در این خصوص اقدامات لازم صورت گیرد .

ایالت کبک دارای دو برنامه سرمایه گذاری و کار آفرینی دیگری به نام های زیر دارد .

برنامه مهاجرت از طریق خود اشتغالی کبک
برنامه سرمایه گذاری کبک ( بدون ریسک )

همچنین برنامه های مهاجرتی دیگری نیز در ایالت کبک وجود دارد و جهت اطلاع از آنها شرایط برنامه مهاجرت به کبک را مطالعه نمایید .

پیام بگذارید