مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک وگرفتن اقامت

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک وگرفتن اقامت

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک یکی از روش هایی ست که متقاضیان اقامت کانادا در پی آن هستند . با توجه به اینکه اخذ اقامت کانادا نیاز به داشتن حداقل شرایط لازم جهت برنامه های مهاجرتی کانادا می باشد ، بسیاری از متقاضیان مهاجرتی به دنبال خرید خانه در کانادا و گرفتن اقامت این کشور می باشند . همچنین برخی از صاحبان سرمایه که به خرید خانه وبعنوان سرمایه گذاری در کشورهای خارجی و اخذ اقامت آن کشور می باشند نیز به کشور کانادا بعنوان یکی از انتخاب های خود می اندیشند .

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک

مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک امکانپذیر است ؟ خرید خانه در کانادا و گرفتن اقامت این کشور ممکن است ؟ هزینه خرید خانه در کانادا چقدر است ؟ آیا برای خرید خانه در کانادا می توان وام دریافت کرد ؟

همه افراد خارجی که شهروند و یا مقیم کانادا نمی باشند می توانند جهت خرید ملک و خانه در کانادا اقدام نمایند . هزینه خانه در کانادا بستگی به ایالت ،شهر و منطقه ملک متفاوت می باشد . حدود قیمت خانه در کانادا از ۴۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا به بالا می باشد .

شرایط دریافت وام جهت خرید ملک در کانادا

متقاضیان خرید ملک در کانادا می توانند جهت دریافت وام از موسسات مالی این کشور وام در یافت نمایند . شرایط در یافت وام جهت خرید ملک و خانه در کانادا برای افراد مقیم و خارجیان متفاوت می باشد ولی افراد خارجی از حقوق برابر مالکیت با شهروندان و افراد مقیم این کشور برخوردارند .

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت به کبک : شرایط اقامت کبک از طریق برنامه استانی

افراد خارجی برای دریافت وام و خرید ملک می بایست حداقل ۳۵ درصد ارزش ملک و خانه مورد نظر را داشته باشند . افراد واجد شرایط در این صورت می توانند جهت دریافت وام اقدام نمایند . از آنجایی که دریافت وام نیازمند داشتن پیشینه مالی و کسب اعتبار در کانادا می باشد و افرادی که در کانادا مقیم کانادا نمی باشند نمی توانند چنین اعتباری را نشان دهند ، می بایست اقدام به ارائه ترجمه مدارکی مبنی بر توانایی پرداخت اقساط نمایند . متقاضیان دریافت وام و خرید خانه در کانادا می بایست به این نکته توجه داشته باشند با توجه به نداشتن پیشینه مالی در کانادا ، دریافت وام برای آنها شاید به آسانی افراد مقیم و یا شهروندان این کشور نباشد .

متقاضیان خرید ملک در کانادا می بایست به این نکته توجه داشته باشته که خرید خانه بصورت مستقیم منجر به دریافت اقامت این کشور نمی باشد. در کانادا هیچ قانونی وجود ندارد که با افراد خارجی بتوانند با خرید ملک در کانادا موفق به اخذ اقامن کانادا شوند .خرید ملک و خانه در کانادا می تواند بعنوان اعتباری برای افراد خارجی در برخی برنامه های سرمایه گذاری در نظر گرفته شود و یا ممکن است در روند اخذ ویزای توریستی کمک نماید .

مزیت خرید خانه در کانادا

حفظ ارزش پول
رشد قیمت مسکن در کانادا و کسب سود
کسب اعتبار و تسهیل در اخذ ویزای کانادا
ورود به کانادا و ایجاد شرایط لازم جهت تبدیل ویزا و اخذ اقامت کانادا

پیام بگذارید