برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا

برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا

برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا Entrepreneur Program این فرصت را برای سرمایه گذاران و مالکان کسب و کار مهیا می نماید تا از طریق این برنامه اقامتی برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند . سرمایه گذارانی که دارای کسب و کار فعال می باشند و یا سابقه مدیریت یک بیزینس را دارند می توانند از طریق این برنامه سرمایه گذاری و کارآفرینی در نوااسکوشیا جهت اخذ ویزای کار و در نهایت اقدام نمایند .

برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا

افرادی که حداقل ۲۱ سال سن داشته و حداقل دارایی به مبلغ ۶۰۰٫۰۰۰ دلار داشته باشند می توانند برای برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا اقدام نمایند . این کارآفرینان می بایست تمایل به سرمایه گذاری به مبلغ ۱۵۰٫۰۰۰ دلار در ایالت نوااسکوشیا داشته باشند . متقاضیان واجد شرایط برنامه کارآفرینی و سرمایه گذاری در نوااسکوشیا در ابتدا ویزای کار دریافت کرده و پس از راه اندازی بیزینس می توانند درخواست اقامت نمایند .

شرایط برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری در نوااسکوشیا

کارآفرینان متقاضی این برنامه نوااسکوشیا باید تمایل به زندگی در نوااسکوشیا داشته باشند .
کارآفرینان این برنامه اقامتی می بایست حداقل دیپلم دوره متوسطه داشته باشند .
متقاضیان این برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا باید حداقل ۲۱ سال سن داشته باشند.
دارایی های متقاضی می بایست حداقل به ارزش ۶۰۰٫۰۰۰ دلار کانادا باشد .
کارآفرینان این برنامه اقامتی می بایست توانایی حداقل ۱۵۰٫۰۰۰ دلار سرمایه گذاری در ایجاد کسب و کار در نوا اسکوشیا داشته باشند .
کارآفرینان باید در راه اندازی و ایجاد کسب و کار درنواسکوشیا مشارکت و حضور فعال داشته باشد.
متقاضیان باید دارای حداقل ۳ سال تجربه مدیریت و مالکیت ۱/۳ یک مجموعه تجاری و یا ۵ سال تجربه کاری در سمت مدیر ارشد یک کسب و کار فعال در ۱۰ سال گذشته باشند .
دارای مدرک زبان انگلیسی حداقل معادل CLB5
کارآفرینان این برنامه مهاجرتی در ابتدا ویزای کار دریافت می نماید و پس از گذشت یکسال و ایجاد بیزینس می تواند برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نماید.

کارآفرینان واجد شرایط پس از بررسی پرونده مهاجرتی توسط اداره مهاجرت این استان و احراز شرایط لازم دعوتنامه دریافت خواهند کرد.

ایالت نوااسکوشیا دارای برنامه های اقامتی متنوعی می باشد . جهت آگاهی از شرایط آنها ، روش های مهاجرت به نوا اسکوشیا را مطالعه نمایید .

همچنین کانادا دارای برنامه های کارآفرینی متنوعی می باشد . جهت آشنایی با شرایط آنها ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید