مهاجرت تحصیلی فارغ التحصیلان ارشد انتاریو

مهاجرت تحصیلی به انتاریو ، برنامه اقامتی دانشجویان ارشد

مهاجرت تحصیلی به انتاریو و اخذ اقامت از طریق برنامه اقامتی دانشجویان ارشد انتاریو OINP Masters Graduate Stream میسر می باشد . افرادی که شرایط تحصیل در کانادا را داشته باشند می توانند با تکمیل یک دوره تحصیلی در مقطع ارشد در ایالت انتاریو پس از فارغ التحصیلی برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . دانشجویانی که تصمیم به اقدام برای برنامه مهاجرت تحصیلی فارغ التحصیلان ارشد انتاریو را دارند می بایست در یکی از موسسات آموزشی مورد تایید این مهاجرتی تحصیل نمایند .

مهاجرت تحصیلی ارشد انتاریو OINP Masters Graduate Stream

دانشجویان فارغ التحصیل از مقطع ارشد می بایست حداکثر بیشتر از دوسال از تاریخ اتمام دوره تحصیلی آنها نگذشته باشد . همچنین این افراد می بایست حداقل یک سال در ظرف ۲ سال گذشته در آنتاریو زندگی کرده باشند . متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست تمایل به زندگی انتاریو داشته باشد. در این خصوص آفیسر پرونده ممکن است مواردی از قبیل تحصیل در انتاریو، داشتن دوست و فامیل در انتاریو، مسافرت های انجام شده به انتاریو را مورد بررسی قراردهد.

شرایط مهاجرت تحصیلی به انتاریو از طریق برنامه فارغ التحصیلان ارشد

دانشجویان متقاضی برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان ارشد انتاریو می بایست در یکی از مراکز مورد تایید این برنامه مهاجرتی تحصیل کرده باشند .
دانشجویان می بایست یک دوره تحصیلی تمام وقت ، یعنی ۱۵ ساعت آموزش در هفته را سپری کرده باشند .
دانشجویانی که هنوز دوره تحصیلی خود را به اتمام نرسانده اند نمی توانند از طریق برنامه مهاجرت تحصیلی انتاریو برای اخذ اقامت اقدام نمایند مگر اینکه بصورت تمام وقت شاغل باشند .
دانشجویانی که بوسیله بورسیه تحصیلی در دانشگاه تحصیل نموده اند و یا از سازمانی در کشور مبدا کمک هزینه تحصیلی در یافت نموده اند و بابت آن تعهد به بازگشت به کشور خود را دارند نمی توانند از طریق برنامه اقامتی فارغ التحصیلان انتاریو اقدام نمایند .
متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست مدرک زبان فرانسوی و یا انگلیسی معادل CLB7 داشته باشند .
دانشجویان بین المللی می بایست حداقل یکسال در ۲ سال گذشته در ایالت انتاریو زندگی کرده باشند.
متقاضیان برنامه مهاجرتی تحصیلی ارشد انتاریو می بایست تمکن مالی مورد نیاز متناسب با تعداد اعضای خانواده را داشته باشند .

ایالت انتاریو برنامه های متنوع اقامتی دیگری نیز دارد . جهت آشنایی بیشتر ، شرایط برنامه های استانی انتاریو را مطالعه نمایید . همچنین جهت آگاهی از هزینه های ماهانه زندگی کانادا ، مخارج زندگی در کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید