مهاجرت به یوکان : شرایط اقامت یوکان از طریق برنامه استانی

مهاجرت به یوکان : شرایط اقامت یوکان از طریق برنامه استانی

مهاجرت به یوکان و اقامت از طریق برنامه استانی یوکان با روش های مختلفی که توسط اداره مهاجرت این ایالت تنظیم شده است میسر می باشد . برنامه مهاجرتی اقامت یوکان که به اختصار YNP نیز نامیده می شود برای افراد واجد شرایط که شرایط اقامت یوکان را داشته باشند ، دعوتنامه استانی یوکان ارسال نماید . متقاضیانی که موفق به دریافت دعوتنامه استانی شوند با کسب امتیاز و ارسال مدارل به اداره مهاجرت فدارل ، می توانند جهت اخذ اقامت یوکان کانادا اقدام نمایند . ایالت یوکان در شمال غرب کانادا واقع شده و حدود ۳۰٫۰۰۰ نفر جمعیت دارد . بیشتر جمعیت یوکان در پایتخت یوکان شهر وایت هورس Whitehorse زندگی می کنند . صنعت و اقتصاد ایالت یوکان برپایه معدن ، صنایع تولیدی و گردشگری می باشد .

مهاجرت به یوکان

مهاجرت به یوکان از طریق برنامه های استانی ، اسکیل ورکر ، نیروی ماهر ، سرمایه گذاری و کارآفرینی میسر می باشد .

برنامه استانی یوکان ویژه کارگر ماهر YUKON Skilled Worker

مهاجرت به یوکان از روش کارگر ماهر به افرادی که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های A ، B و۰ می باشد تا برای این برنامه اقامت یوکان اقدام نمایند . نیروهای واجد شرایط این برنامه استانی یوکان می توانند با داشتن اسپانسر از طریق یک کارفرما در یوکان جهت اقامت به این استان اقام نمایند .

شرایط نیروی متخصص یوکان کانادا

برنامه اقامت یوکان روش نیروی نیمه ماهر تاثیر حیاتی یوکان CRITICAL IMPACT WORKER

برنامهاقامت یوکان در شاخه نیروی نیمه ماهر تاثیر گذار یوکان برای کارفرمایان این ایالت این فرصت را مهیا می نماید تا جهت تامین نیازهای خود ، اسپانسر نیروهای نیمه ماهر خارجی شوند . این کارفرمایان در صورتی که نتوانند نیروهای متخصص مورد نیاز خود را در این منطقه از شهروندان و یا مقیم دائم PR کانادا تامین نمایند اجازه خواهند داست تا برای جذب نیرو و ارائه جاب آفر اقدام نمایند. متقاضیانی که حرفه آنها در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های C و D می باشد واجد شرایط این برنامه استانی یوکان می باشند .

شرایط مهاجرت نیروی نیمه ماهر یوکان

مهاجرت به یوکان از طریق برنامه اکسپرس اینتری Yukon Express Entry

این برنامه اقامتی یوکان از این طریق مناسب افرادیست که شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته و در این سیستم ثبت نام نموده اند . این افراد می بایست دارای یک پیشنهاد کاری ( جاب آفر ) از کارفرمایی در ایالت یوکان باشند . متقاضیان واجد شرایط این برنامه مهاجرتی ، موفق به دریافت اقامت کانادا برای خود و خانواده همراه می شوند .

شرایط مهاجرتی اکسپرس اینتری یوکان کانادا

برنامه استانی یوکان روش سرمایه گذاری یوکان Yukon business nominee

برنامه اقامت کانادا در شاخه سرمایه گذاری ، کارآفرینان علاقه مند به کارآفریی در این ایالت را جذب می نماید .این برنامه مهاجرت استانی یوکان با هدف تشویق سرمایه گذاران به خرید ،مشارکت و یا ایجاد یک کسب و کار در ایالت یوکان تنظیم شده است . کارآفرینان و سرمایه گذارای که تمایل به راه اندازی بیزینس در این استان داشته باشند می توانند برای این برنامه اقامتی یوکان ثبت نام نمایند .

شرایط برنامه مهاجرت از طریق کارآفرینی سرمایه گذاری یوکان

جهت آشنایی با برنامه های مهاجرتی فدرال کانادا ، روشهای اخذ اقامت کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین جهت آگاهی از هزینه اقامت کانادا ، هزینه ماهانه زندگی در کانادا را بررسی نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید