مهاجرت به نوااسکوشیا : شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به نوااسکوشیا : شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به نوااسکوشیا از طریق برنامه های مختلف اقامتی این ایالت امکان پذیر می باشد . شرایط اقامت نوا اسکوشیا از طریق برنامه های استانی با توجه به روش انتخابی متفاوت می باشد . ایالت نوااسکوشیا دارای برنامه های مختلف اقامتی استانی نظیر : برنامه اسکیل ورکر ، برنامه فارغ التحصیلان ، برنامه مهاجرتی پزشکان ، برنامه کارآفرینان و سرمایه گذاران می باشد . متقاضیان واجد شرایط از طریق برنامه های استانی نوااسکوشیا موفق به دریافت دعوتنامه استانی نواسکوشیا شده و می توانند جهت اخذ اقامت کانادا PR اقدام نمایند .

مهاجرت به نوااسکوشیا

برنامه استانی نوا اسکوشیا کانادا به اختصار NSNP نامیده می شود . نوا اسکوشیا یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا ، واقع در ساحل جنوب شرقی این کشور است. بزرگترین شهر این ایالت هلیفکس Halifax ، با جمعیت تقریباً ۴۰۰٫۰۰۰ نفر می باشد . این ایالت دارای طبیعت زیبایی می باشد .

مهاجرت به نوا اسکوشیا از طریق تخصص Skill worker

برنامه مهاجرت به نوااسکوشیا از روش اسکیل ورکر به کارفرمایان این ایالت اجازه می دهد تا نیرویهای مورد نیاز خود از این طریق تامین نمایند . این کافرمایان می بایست اثبات نمایند که برای موقعیت شغلی پیشنهادی ، نیروی کاری مقیم و یا شهروند کانادا وجود ندارد . متقاضیانی که درکانادا تحصیل کرده اند و یا دارای جاب آفر می باشند می توانند برای این برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا اقدام نمایند . داشتن مدرک زبان CLB5 و حداقل یک سال سابقه کار از شرایط این برنامه اقامتی می باشد .

این مطلب را هم بخوانید:
شرایط خوابگاه دانش آموزان مدارس کانادا و Home stay

مهاجرت به نوواسکوشیا : پزشکان Physician Nova Scotia

این برنامه مهاجرتی برای پزشکان می باشد . اداره بهداشت نوااسکوشیا و مرکز بهداشت این استان از طریق این برنامه مهاجرتی جهت تامین نیروهای مورد نیاز خود از قبیل پزشک عمومی ، پزشک خانواده و پزشکان متخصص اقدام می نماید .

برنامه استانی نوااسکوشیا از طریق سیستم اکسپرس اینتری

برنامه های مهاجرت به نوااسکوشیادر سیستم اکسپرس اینتری از طریق ۳ روش زیر نیروی های مورد نیاز خود تامین می نماید .

مهاجرت به نوا اسکوشیا Nova Scotia Demand

این برنامه اقامتی نووااسکوشیا به دو دسته Category A و Category B تقسیم می گردد. Category A مستلزم داشتن جاب آفر ( پیشنهاد کار ) از کارفرمایی در نواسکوشیا می باشد . دسته Category B دارای لیست مشاغل مورد نیاز می باشد و نیازی به داشتن جاب آفر ندارد . متقاضیان این برنامه اقامتی استانی نوااسکوشیا می بایست شرایط و امتیاز ایجاد پروفایل در سیستم اکسپرس اینتری را داشته باشند.

برنامه اقامت استانی نوااسکوشیا : برنامه اولویت بازار کار Nova Scotia Labour Market Priorities

متقاضیان این برنامه اقامتی استانی نوااسکوشیا می بایست در ابتدا شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته باشند .این برنامه استانی افرادی را که شغل و رشته آنها جزو مشاغل در اولویت این استان می باشد را انتخاب می نماید .افرادی که در این سیستم انتخاب شوند موفق به دریافت دعوتنامه نوااسکوشیا می گردند و می توانند جهت اقامت کانادا PR اقدام نمایند .

برنامه مهاجرت به نوااسکوشیا : سابقه کاری نوا اسکوشیا Nova Scotia Experience

این برنامه ایالتی نواسکوشیا برای نیروهای ماهری که دارای یک سال سابقه کار در نوااسکوشیا می باشند این فرصت را فراهم می نماید تا از این طریق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. متقاضیان برنامه سابقه کاری نوا اسکوشیا می بایست در سیستم اکسپرس اینتری پروفایل ایجاد نمایند.

این مطلب را هم بخوانید:
ویزای سرمایه گذاری پرنس ادوارد کانادا ، مهاجرت و حداقل مبلغ سرمایه گذاری

اقامت نوا اسکوشیا برنامه مشاغل مورد تقاضا Occupations in Demand

برنامه مهاجرت به نوا اسکوشیا در شغل های مورد تقاضا ، تمرکز بر شغل هایی با مهارت متوسط ( NOC C ) در بازار محلی نوااسکوشیا دارد . اداره مهاجرت نوا اسکوشیا بر اساس اطلاعات و آمار بازار محلی ، نیروهای نیمه حرفه های مورد تقاضای این ایالت را از میان افراد واجد شرایط این برنامه مهاجرتی استانی انتخاب و دعوتنامه استانی برای آنها صادر می نماید .

برنامه مهاجرت به نوااسکوشیا : فارغ التحصیلان کارآفرین International Graduate Entrepreneur

برنامه مهاجرتی فوق مختص فارغ التحصیلانی ست که از دانشگاهها و یا کالج های نواسکوشیا فارغ التحصیل شده اند . دانشجویان فارغ التحصیلی که تمایل به راه اندازی یک کسب و کار درنوااسکوشیا را داشته باشند می توانند از طریق این برنامه اقامت استانی نوااسکوشیا جهت اقامت کانادا اقدام نمایند . همچنین این افراد می توانند یک بیزینس را خریداری نمایند .

برنامه استانی مهاجرت به نوااسکوشیا : کارآفرینی Entrepreneur

این برنامه مهاجرتی نوااسکوشیا مختص مدیران و یا صاحبان کسب و کاری ست که تمایل به راه اندازی و یا خرید یک مجموعه تجاری در نوااسکوشیا دارند . متقاضیانی که دارای حداقل ۳ سال سابقه مالکیت به مجموعه تجاری و یا ۵ سال سابقه مدیریت ارشد یک بیزینس را داشته باشند می توانند برای این برنامه سرمایه گذاری اقدام نمایند . این افراد در ایتدا ویزای کار دریافت کرده و پس از راه اندازی بیزینس می توانند جهت اخذ اقامت کانادا PR اقدام نمایند .

جهت آشنایی با شرایط مهاجرتی فدرال کانادا ، راه های مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

این مطلب را هم بخوانید:
برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوا اسکوشیا

پیام بگذارید