مهاجرت به مانیتوبا : شرایط اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به مانیتوبا از طریق برنامه های متنوع استانی مانیتوبا امکانپذیر می باشد . برنامه استانی مانیتوبا که به اختصار MPNP نیز نامیده می گردد با توجه به نیاز های این استان تنظیم شده است . متقاضیانی که شرایط اقامت مانیتوبا را داشته باشند موفق به دریافت دعوتنامه استانی مانیتوبا می شوند . منیتوبا جدود ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ نفر جمعیت داشته و مابین ایالت های ساسکاچوان و انتاریو واقع شده است . اقتصاد این ایالت در ارتباز با منابع طبیعی و کشاورزی موجود در منیتوبا می باشد . شهر وینی پک پایتخت این استان می باشد که بیشتر جمعیت این استان در این شهر و شهرهای اطراف آن زندگی می کنند .

مهاجرت به مانیتوبا

مهاجرت به مانیتوبا از طریق برنامه های استانی اسکیل ورکر ، برنامه فارغ التحصیلان و سرمایه گذاری میسر می باشد . متقاضیانی که واجد شرایط برنامه استانی مانیتوبا باشند موفق به اخذ اقامت کانادا از طریق این استان می گردند .

مهاجرت به مانیتوبا از طریق برنامه فارغ التحصیلان International Education

منیتوبا از طریق برنامه فارغ التحصیلان مانیتوبا جهت تامین نیازهای نیروی انسانی صنایع این ایالت از روش ۳ جریان زیر دعوتنامه MPNP صادر می نماید .

برنامه استانی مسیر استخدام کاری Career Employment

اقامت مانیتوبا از طریق برنامه استانی مسیر استخدام کاری ، این فرصت را برای فارغ التحصیلان مانیتوبا مهیامی نماید تا جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .این دانشجویان می بایست درای پیشنهاد کار تمام وقت از کارفرمایی در مانیتوبا باشند .

مهاجرت به مانیتوبا از طریق کارآموزی مانیتوبا Graduate Internship

این برنامه استانی مناسب افرادیست که در مقاطع ارشد و دکترا در مانیتوبا تحصیل کرده اند . این فارغ التحصیلان می بایست یک دوره کارآموزی Elevate و یا Accelerate را از طریق سازمان Mitacs به انام برسانند .

برنامه اقامتی مانیتوبا در شاخه فارغ التحصیلان کارآفرین مانیتوبا International Student Entrepreneur

برنامه فارغ التحصیلان کارآفرین مانیتوبا مناسب دانشجویانی ست که پس از اتمام دوره تحصیلی اقدام به راه اندازی کسب و کار در استان منیتوبا می نمایند . این دانشجویان می توانند می بایست توسط ویزای کار پس از تحصیلی PGWP و یا ویزای کار Open Work Permit در مانیتوبا حضور داشته باشند .

مهاجرت به مانیتوبا از طریق نیروی ماهر خارجی Skilled Worker

مهاجرت به مانیتوبا مناسب افرای ست که پتاسیل بالایی در حضور در بازار کار این ایالت را داشته باشند . این نیروهای ماهر می بایست تخصص مرتبط با مشاغل مورد نیاز این ایالت را داشته باشند .این نکته حائز اهمیت است که متقاضیانی دارای خویشاوند در مانیتوبا و یا اینکه متقاضیانی که همسر آنها از دانش و مهارت زبان برخوردار است در اولویت دریافت دعوتنامه استانی مانیتوبا می باشند . این برنامه اقامت استانی مانیتوبا شامل دو زیر دسته زیر می باشد .

برنامه مهاجرت مانیتوبا از روش اکسپرس اینتری Manitoba Express Entry

برنامه ایالتی مانیتوبا مناسب افرادی ست که شرایط سیستم اکسپرس اینتری کانادا را داشته و در این سیستم ثبت نام نموده اند .داشتن تخصص ،مهارت ، آموزش و تجربه لازم در ارتباط با مشاغل مورد نیاز منیتوبا از دیپر شرایط این برنامه مهاجرتی مانیتوبا می باشد .

برنامه استانی مانیتوبا اسکیل ورکر Human Capital Pathway

این برنامه استانی مانیتوبا مناسب متقاضیانی ست که دارای خویشاوند در مانیتوبا ، یا یک دوره تحصیلی را در مانیتوبا به اتمام رسانده و یا دارای سابقه کار در مانیتوبا می باشند . یکی دیگر از شرایط این برنامه اقامت مانیتوبا ، آموزش و مهارت مرتبط با لیست مشاغل مورد نیاز این استان می باشد .

مهاجرت مانیتوبا روش کارگر ماهر مانیتوبا Skilled Worker in Manitoba Stream

این برنامه اقامت مانیتوبا ،کارگران ماهر مورد نیاز کارفرمایان این ایالت را انتخاب می نماید. کارگران آموزش دیده بین المللی که مهارت های مورد نیاز در بازار محلی مانیتوبا را دارند از طریق این برنامه اقامتی موفق به دریافت ویزا و اقامت می شوند . این برنامه استانی مانیتوبا به دو دسته زیر تقسیم می گردد .

برنامه مهاجرتی مانیتوبا روش نیروهای ماهر دردسته تجربه کاری مانیتوبا Manitoba Work Experience

این برنامه استانی مانیتوبا مناسب افرادیست که در حال حاضر برای مدت ۶ ماه برای یک کارفرما در منیتوبا کار کرده باشند . این افراد می بایست بوسیله ویزای کار موقت و یا ویزای کار پس از تحصیل مشغول در این ایالت حضور داشته باشند .

برنامه اقامت مانیتوبا نیروی متخصص دردسته استخدام مستقیم کارفرما Employer Direct Recruitment

برنامه اقامتی فوق مختص کارگران ماهری ست که تحصیلات مرتبط با رشته خود و شغل مورد تقاضیای کارفرما در کانادا داشته باشند . شرایط سنی این برنامه مهاجرتی ۲۱ تا ۴۵ می باشد . متقاضیان این برنامه اقامتی می بایست دارای یک پیشنهاد کار تمام وقت از کارفرما در مانیتوبا باشند .

برنامه مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری Business Investor

مهاجرت به مانیتوبا از طریق سرمایه گذاری ، این فرصت را برای کارآفرینان و سرمایه گذارانی که تمایل به راه اندازی بیزینس در منیوبا دارند مهیا می نمایند تا از طریق این برنامه مهاجرتی جهت احذ اقامت کانادا اقدام نمایند .این متقاضیان می بایست در ۲۴ ماه اول پس از ورود به این ایالت اقدام به راه اندازی بیزینس نمایند. این برنامه استانی مانیتوبا در دو دسته زیر می باشد .

مهاجرت به مانیتوبا از طریق برنامه کارآفرینی Entrepreneur Pathway

این برنامه اقامت استانی مانیتوبا برای افرادی که ۲ سال سابقه کار در ۵ سال گذشته در یک بیزینس فعال و یا مدیریت موفق یک کسب و کار را داشته باشند ، این فرصت را مهیا می نماید تا از این طریق برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت منیتوبا از طریق کشاورزی Farm Investor

برنامه مهاجرت استانی مانیتوبا در شاخه سرمایه گذاری در این روش به افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در حوزه مزرعه داری و حوزه کشاورزی را دارند ، این امکان را می دهد تا جهت مهاجرت و اخذ اقامت از طریق مانیتوبا اقدام نمایند .

جهت اطلاع از دیگر برنامه های مهاجرتی ، روش های مهاجرت به کانادا را نیز مطالعه نمایید .

جهت آشنایی با هزینه ها در کانادا ، هزینه زندگی در کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید