مهاجرت به انتاریو : شرایط اقامت انتاریو از طریق برنامه استانی

مهاجرت به انتاریو : شرایط اقامت انتاریو از طریق برنامه استانی

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه های استانی انتاریو یکی از راه های اخذ اقامت انتاریو کانادا می باشد . انتاریو یکی از پر جمعیت ترین استان های کانادا می باشد . این ایالت مرکز اصلی اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی کانادا می باشد . با توجه به قرار گرفتن شهر اتاوا ( پایتخت کانادا ) و تورنتو ( بزرگترین شهر کانادا ) ، انتاریو یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجران در سراسر جهان قرار گرفته است .

مهاجرت به انتاریو

مهاجرت به انتاریو از طریق طیف وسیعی از برنامه های اقامتی انتاریو امکان پذیر می باشد . برنامه های استانی انتاریو شامل : برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر ، سرمایه گذاری و کارآفرینی ، برنامه فارغ التحصیلان ارشد و دکترا می باشد . متقاضیان واجد شرایط برنامه های مهاجرتی انتاریو می توانند از طریق دریافت دعوتنامه استانی انتاریو جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به انتاریو از طریق برنامه های استانی پیشنهاد کار ( جاب آفر ) انتاریو

این برنامه اقامت انتاریو به ۳ گروه زیر تقسیم بندی شده است :

مهاجرت به انتاریو از طریق مشاغل مورد نیاز ( جاب آفر )

برنامه مهاجرت به انتاریو از طریق مشاغل مورد نیاز در برنامه طریق نیروی ماهر( دارای پیشنهاد کار ) ، برای متقاضیانی که در طبقه بندی مشاغل کانادا در ناک های ۰ , A, C مشغول به فعالیت می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق اقدام نمایند . داشتن ۲ سال سابقه کار در ۵ سال گذشته و جاب آفر از یک کارفرما در ایالت انتاریو از الزامات این برنامه اقامتی می باشد .

این مطلب را هم بخوانید:
تغییرات جدید در برنامه PEQ کبک :November 2019

شرایط مهاجرت به انتاریو از طریق کار

برنامه اقامت انتاریو : فارغ التحصیلان بین المللی انتاریو ( جاب آفر )

برنامه اقامت انتاریو در شاخه فارغ التحصیلان انتاریو یکی از فرصت های پیش روی دانشجویان بین المللی می باشد . دانشجویانبین المللی که شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا را داشته و یک دوره حداقل دوساله را در کانادا با موفقیت به پایان رسانده باشند می توانند از این طریق برای اقامت کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان می بایست دارای پیشنهاد کار از یک کار فرما در کانادا نیز باشند .

شرایط اقامت فارغ التحصیلان انتاریو از طریق جاب آفر

برنامه استانی انتاریو : نیروی متخصص انتاریو ( جاب آفر )

برنامه استانی انتاریو در شاخه نیروی متخصص انتاریو( مشاغل مورد نیاز) برای افرادی که در حوزه کشاورزی و یا ساخت و ساز مشغول به فعالیت می باشند تنظیم شده است. این افراد در صورت داشتن حداقل یک سال سابقه کار در ۳ سال گذشته در یکی از ناک های مشاغل مورد نیاز این برنامه مهاجرتی استانی انتاریو می توانند جهت مهاجرت به انتاریو کانادا اقدام نمایند . داشتن جاب آفر یکی دیگر از نیازهای این برنامه استانی می باشد .

برنامه اقامت انتاریو از طریق برنامه سرمایه انسانی

برنامه اقامت انتاریو از طریق برنامه سرمایه انسانی انتاریو به دو زیر شاخه فارغ التحصیلان مقاطع ارشد ، دکترا و اکسپرس اینتری تقسیم می گردد .

برنامه استای انتاریو برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو

این برنامه استانی انتاریو این فرصت را برای دانشجویان فوق لیسانس انتاریو در مقطع ارشد مهیا می سازد تا بعد از اتمام دوره تحصیلی و اخذ مدرک فوق برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان بین المللی که از طریق پذیرش تحصیلی کانادا در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی تحصیلات خود را با موفقیت به پایان رسانده اند می توانند حداکثر دو سال پس از اتمام دوره تحصیلی برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

این مطلب را هم بخوانید:
بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان کانادا

شرایط برنامه مهاجرت تحصیلی ارشد انتاریو

برنامه مهاجرت به انتاریو برای دانشجویان دکترا

برنامه مهاجرت به انتاریو برای فارغ التحصیلان دکترا انتاریو این فرصت را برای دانشجویان بین المللی در مقطع دکترا در استان انتاریو فراهم می نماید تا بعد از اتمام دوره تحصیلی در این مقطع برای اقامت کانادا اقدام نمایند . دانشجویان که در یکی از موسسات مورد تایید این برنامه مهاجرتی ، دوره تحصیلی خود را به پایان رسانده اند می توانند برای این برنامه مهاجرتی اقدام نمایند.

شرایط برنامه اقامت دانشجویان دکترا انتاریو کانادا

برنامه استانی انتاریو از طریق اکسپرس اینتری

متقاضیانی که شرایط اکسپرس اینتری کانادا را داشته باشند می توانند از طریق برنامه اکسپرس اینتری انتاریو در یکی از سه زیر شاخه برنامه نیروهای ماهر فرانسه زبان ، اولویت نیروی انسانی و برنامه فنی حرفه ای انتاریو برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه اقامت استانی انتاریو از طریق تخصص انتاریو ( نیروی ماهر فرانسه زبان- اکسپرس اینتری )

برنامه اقامت استانی انتاریو از طریق تخصص انتاریو ( فرانسه زبان ) جهت نیروهای ماهری که به زبان فرانسه نیز مسلط می باشند این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق این برنامه اقامتی انتاریو جهت اقامت دائم کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی از طریق سیستم اکسپرس اینتری نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نماید.

شرایط مهاجرت نیروهای متخصص فرانسوی زبان انتاریو کانادا

اقامت استانی انتاریو از طریق برنامه اولویت نیرو انسانی ( اکسپرس اینتری )

برنامه استانی انتاریو در شاخه اولویت نیرو انسانی از طریق اکسپرس اینتری ، متقاضیان واجد شرایط که موفق به کسب امتیاز از فاکتورهای تخصص ، تجربه کاری، تحصیلات و دانش زبان در این برنامه شده اند را انتخاب می نمایند . متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست یکی از شرایط برنامه مهاجرت از راه تخصص فدارل و یا برنامه مهاجرت تجربه کانادایی را نیز داشته باشند .

شرایط اکسپرس اینتری انتاریو در شاخه برنامه اولویت نیروی انسانی

این مطلب را هم بخوانید:
اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت ، هزینه مهاجرت با ثبت شرکت در کانادا

برنامه مهاجرت به انتاریو با مدرک فنی حرفه ای نیروی ماهر ( اکسپرس اینتری )

برنامه استانی مهاجرت به انتاریو با مدرک فنی حرفه ای این فرصت را مهیا می نماید تا از طریق فنی حرفه ای ، تجربه کاری انتاریو، تحصیلات و دانش زبان برای مهاجرت به کانادا اقدام نمایند. این برنامه مهاجرتی نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب می نماید . داشتن شرایط برنامه مهاجرتی تجربه کانادایی نیز یکی از شرایط این برنامه اقامتی انتاریو می باشد .

برنامه استانی انتاریو : سرمایه گذاری و کارآفرینی

برنامه سرمایه گذاری انتاریو در دو زیر شاخه برنامه سرمایه گذاری شرکتی و برنامه کارآفرینی انتاریو تنظیم شده است .

مهاجرت به انتاریو از طریق کارآفرینی

برنامه کارآفرینی انتاریو مناسب صاحبان سرمایه ایست که تمایل به ایجاد و یا خرید یک کسب و کار در انتاریو را دارند. این افراد می بایست دارای بیزینس فعالی باشند که ایجاد آن در انتاریو مزیت و منافع اقتصادی قابل توجهی داشته باشد. این برنامه استانی انتاریو در ابتدا ویزای کار به متقاضیان واجد شرایط می دهد . متقاضیان می توانند پس از ایجاد کسب و کار موفق در انتاریو برای درخواست اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

شرایط برنامه مهاجرتی کارآفرینی انتاریو

برنامه اقامت استانی کانادا انتاریو : سرمایه گذاری

برنامه اقامت انتاریو از طریق سرمایه گذاری شرکتی انتاریو مختص سرمایه گذاران و صاحبان بیزینسی ست که تمایل به گسترش کسب و کار و ایجاد شعبه در انتاریو و یا خرید یک مجموعه تجاری در این ایالت می باشند. متقاضیان می تواند ۵ نفر از کارمندان کلیدی کسب و کار خود را نیز بعنوان اعضای پرونده برای این برنامه مهاجرتی معرفی نماید.

با توجه به وجود برنامه های متنوع در دیگر ایالت های کانادا و همچنین وجود برنامه های مهاجرتی استانی ، متقاضیان می توانند با انتخاب بهترین گزینه مسیر مهاجرت را برای خود کوتاه نمایند . برای آشنایی بیشتر شرایط مهاجرت کانادا و ویزای کانادا را بررسی نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید