مهاجرت به آلبرتا : شرایط اقامت آلبرتا از طریق برنامه های استانی

مهاجرت به آلبرتا : شرایط اقامت آلبرتا از طریق برنامه های استانی

مهاجرت به آلبرتا و اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های استانی آلبرتا امکان پذیر می باشد . متقاضیان اقامت آلبرتا می توانند با توجه به شرایط خود از میان برنامه های مهاجرتی این ایالت مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایند . افرادی که موفق به دریافت دعوتنامه استانی آلبرتا شوند می توانند جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به آلبرتا کانادا با توجه به رشد اقتصادی این منطقه رشد چشم گیری در سال های اخیر داشته است .این ایالت از لحاظ اقتصادی و اجتماعی یکی از پویا ترین استان های کانادا می باشد . آلبرتا در غرب کشور کانادا واقع شده است .شهر کلگری مهم ترین شهر آلبرتا و ادمونتون مرکز آن می باشد .

مهاجرت به آلبرتا

برنامه های مهاجرتی آلبرتا به ۳ دسته اکسپرس اینتری ، سرمایه گذاری و جریان فرصت تقسیم شده است .

شرایط مهاجرت به آلبرتا از طریق اکسپرس اینتری

این برنامه مهاجرتی آلبرتا به اداره مهاجرت این استان اجازه می دهد تا نیروهای مورد نیاز خود را از طریق سیستم اکسپرس اینتری انتخاب نماید . متقاضیانی که شرایط سیستم اکسپرس اینتری کانادا را داشته و در این سیستم بالای ۳۰۰ امتیاز از طریق امتیاز بندی CRS POINT کسب نمایند موفق به دریافت دعوتنامه استانی خواهند شد .

اقامت آلبرتا از طریق سرمایه گذاری

اقامت آلبرتا از طریق سرمایه گذاری مناسب صاحبان کسب و کار می باشد. مالکین مجموعه های تجاری که سابقه مدیریت در بخش کشاورزی داشته و علاقه مند به سرمایه گذاری در این حوزه در ایالت آلبرتا می باشند، می توانند از طریق
این برنامه استانی آلبرتا جهت اقامت کانادا اقدام نمایند .

مهاجرت به آلبرتا از طریق برنامه جریان فرصت

متقاضیانی که در ایالت آلبرتا دارای سابقه کار و جاب آفر می باشند می توانند از طریق برنامه جریان فرصت جهت اخذ اقامت آلبرتا کانادا اقدام نمایند .متقاضیان برنامه جریان فرصت می بایست متناسب با ناک شغلی خود مدرک زبان ارائه نمایند . افرادی که شرایط این برنامه استانی آلبرتا را داشته می باشند موفق به دریافت دعوتنامه استانی آلبرتا می شوند .

برای مهاجرت به کانادا برنامه های اقامتی متنوغی وجود دارد . جهت آشنایی با راه های مهاجرت به این کشور ، روش های اقامت کانادا و یا انواع ویزاهای کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید