تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان ، ویزای تحصیلی بدون آیلتس

تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان ، ویزای تحصیلی بدون آیلتس

تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان یکی از راههای ورود به کانادا در حداقل زمان ممکن است . معمولا” اخذ مدرک آیلتس IELTS یکی از موانع پیش رو متقاضیان دانشگاه ها و کالج های کانادا می باشد . از آنجایی که گرفتن نمره مورد نیاز جهت ورود به موسسات عالی کانادا زمان بر می باشد اقدام برای پذیرش دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان و در نهایت اخذ ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان آیلتس سریعترین روش ورود به دانشگاه های کانادا می باشد .

تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان

تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان از طریق کالج و یا دانشگاه های کانادا که بصورت مشروط پذیرش می دهند امکانپذیر می باشد . برخی از کالج و دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان جهت تکمیل طرفیت در برخی رشته های اقدام به پذیرش مشروط دانشجو می نمایند .

شرایط ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان IELTS

درخواست ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان IELTS پس از اخذ پذیرش مشروط از کالج و یا دانشگاه های کانادا صورت می گیرد . دانشجویان متقاضی مهاجرت تحصیلی بدون مدرک زبان در کانادا پس از ورود به دانشگاه در دوره های زبان پیشنهادی توسط دانشگاه و یا کالج مربوطه شرکت می نمایند . این دانشجویان پس از اینکه این دوره را با موفقیت به پایان برسانند می توانند در دوره رشته تخصصی که پذیرش گرفته اند شرکت نمایند . پذیرش کالج و دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان و بصورت کاندشنال در برخی از رشته ها میسر می باشد .

متقاضیان دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان می بایست به این نکته توجه نمایند که در انتخاب شهر محل تحصیل ،دانشگاه ،کالج و رشته انتخابی ممکن است محدودیت داشته باشند . چرا که همه دانشگاههای کانادا این شرایط را نداشته و یا ممکن است بصورت مقطعی برخی رشته را با این شرایط ارائه نمایند . همچنین اخذ ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان آیلتس در همه مقاطع تحصیلی امکانپذیر نمی باشد . مهاجرت تحصیلی به کانادا و پذیرش تحصیلی کانادا بصورت مشروط در کالج و یا دانشگاه های کانادا معمولا ” در دوره های کارشناسی ( لیسانس ) صورت می گیرد و تقریبا” جهت مقاطع بالاتر ارشد و دکترا ممکن نیست .

مزیت های ویزای تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

سریع ترین راه ورود به کانادا ( حداکثر ۶ ماه )
پذیرش کالج و یا دانشگاه های کانادا بدون مدرک زبان
درخواست ویزای دانشجویی کانادا بدون مدرک زبان آیلتس
دانشجویان کانادا اجازه کار در هنگام تحصیل به مدت ۲۰ ساعت در هفته خواهند داشت
فارغ التحصیلان کانادا امکان اخذ ویزای کار پس از تحصیل در کانادا را خواهند داشت

کانادا دارای برنامه های مهاجرتی متنوعی دارد که اکثرا یکی از شرایط آنها تحصیل در کالج و یا دانشگاه های کانادا و یا داشتن تجربه کاری در کانادا می باشد . گذراندن یک دوره تحصیلی در کانادا و داشتن سابقه کار در این کشور اخذ اقامت دائم را برای فارغ التحصیلان کانادا آسان می سازد .

پیام بگذارید