سریعترین راه مهاجرت به کانادا : مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدرال

سریعترین راه مهاجرت به کانادا : مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدرال

سریعترین راه مهاجرت به کانادا کدام است ؟ بهترین راه اقامت کانادا کدام است ؟ مدت زمان لازم تا اخذ ویزا در سریع ترین روش مهاجرت به کانادا چقدر است ؟ شرایط لازم برای مهاجرت سریع به کانادا چیست ؟ شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدارل ( اسکیل ورکر فدرال ) چیست ؟

کانادا دارای برنامه های مهاجرتی متنوعی می باشد . مدت زمان بررسی هر یک از پرونده های مهاجرتی متفاوت می باشد . در این میان برخی از روش ها در کمتر از یکسال منجر به اخذ ویزا می گردد . یکی از این روش ها کسب امتیاز در سیستم رتبه بندی جامع Comprehensive Ranking System می باشد که به اختصار CRS Point نامیده می گردد . در سیستم رتبه بندی CRS ، از فاکتورهای سن ، مدرک تحصیلی ، سابقه کار ، مدرک زبان آیلتس و انطباق پذیری امتیاز کسب می گردد . برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدرال ( اسکیل ورکر فدرال ) نیز یکی از بهترین و سریعترین راه مهاجرت به کانادا می باشد که از طریق CRS ، امتیاز آن محاسبه می گردد.

سریعترین راه مهاجرت به کانادا

کسب امتیاز در سیستم رتبه بندی جامع یکی از راه های مهاجرت سریع به کانادا می باشد . اداره مهاجرت کانادا هر ۱۵ روز یک بار ، حدودا” برای ۳۹۰۰ متقاضی که در این سیستم رتبه بندی جامع حداقل امتیاز را کسب کرده باشند ، دعوتنامه صادر می نماید . حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه با توجه به افراد ثبت نام کرده در این سیستم در هر دوره با کمی تغییر همراه می باشد . کیفیت مدرک تحصیلی (مقطع تحصیلی ) ، نمره زبان (مدرک زبان آیلتس ) و سن و سابقه کار افرادی که در این سیستم در هر دوره ثبت نام می نمایند می تواند تاثیر مستقیم در حداقل امتیاز مورد نیاز جهت اخذ دعوتنامه داشته باشد . در حال حاضر حداقل امتیاز های انتخاب شده در برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فدرال ( اسکیل ورکر فدرال ) ، ۴۵۰ امتیاز می باشد .

این مطلب را هم بخوانید:
شرایط امتیاز بندی اکسپرس اینتری کانادا

افرادی که شرایط زیر را داشته باشند حداقل ۴۵۰ امتیاز را در سیستم CRS Point ( سریعترین راه مهاجرت به کانادا ) کسب می نمایند . جهت آشنایی با جدول امتیاز بندی ، نحوه محاسبه امتیاز مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید .

شرایط سریع ترین راه مهاجرت و اقامت کانادا با مدرک کارشناسی ارشد ( فوق لیسانس )

همه افرادی که مدرک فوق لیسانس دارند فارغ از اینکه در چه رشته ای تحصیل کرده اند ، در صورت داشتن شرایط زیر می توانند حداقل امتیاز مورد نیاز اقامت کانادا از طریق سیستم سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را کسب نمایند .

دارای مدرک کارشناسی ارشد ( ارزیابی شده توسط سازمان WES کانادا )
دارای سن حداکثر ۳۳ سال
دارای مدرک زبان انگلیسی آیلتس CLB9 و یا معادل آن در زبان فرانسه
داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار
متقاضیان متاهل در صورت داشتن شرایط فوق و در صورتی که همسر آنها نیز حداقل مدرک لیسانس و مدرک زبان آیلتس CLB5 داشته باشد می توانند امتیاز لازم را کسب نمایند .

شرایط سریع ترین و بهترین راه مهاجرت به کانادا با مدرک دکترا

همه افرادی که مدرک دکترا دارند فارغ از اینکه در چه رشته ای تحصیل کرده اند ، در صورت داشتن شرایط زیر می توانند حداقل امتیاز مورد نیاز برنامه مهاجرت به کانادا از طریق تخصص فردال را کسب نمایند .

دارای مدرک دکترا ( ارزیابی شده توسط سازمان WES کانادا)
دارای سن حداکثر ۳۷ سال
دارای مدرک زبان انگلیسی آیلتس CLB9 و یا معادل آن در زبان فرانسه
داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار
متقاضیان متاهل در صورت داشتن شرایط فوق و در صورتی که همسر آنها نیز حداقل مدرک لیسانس و مدرک زبان آیلتس CLB5 داشته باشد می توانند امتیاز لازم را کسب نمایند .

این مطلب را هم بخوانید:
بیومتریک کانادا ، هزینه انگشت نگاری ویزای کانادا

برای آشنایی با دیگر مسیر های مهاجرتی ، روش های اقامت کانادا و یا انواع ویزای کانادا را مطالعه نمایید .

متقاضیان می توانند در صورت تمایل بصورت مستقیم با وکیل مهاجرت کانادا مشاوره داشته باشند . جهت آگاهی از روش های اخذ مشاوره ، روش های مشاوره مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید .

پیام بگذارید