برنامه های استانی کانادا : مهاجرت استانی کانادا

برنامه های استانی کانادا : مهاجرت استانی کانادا

برنامه های استانی کانادا به اداره مهاجرت ایالت ها اجازه می دهد تا جهت متقاضیان و نیروهای مورد نیاز خود دعوتنامه استانی صادر نمایند . مهاجرت به کانادا از طریق استانی توسط بیش از ۸۰ برنامه اقامتی امکان پذیر می باشد . هر ایالت متناسب با نیاز های منطقه ای خود برنامه استانی مختص خود را دارد . برخی از برنامه های اقامت استانی کانادا همچون برنامه اسکیل ورکر فدرال از سیستم اکسپرس اینتری استفاده می نمایند . متقاضیان واجد شرایط با انتخاب مناسب ترین برنامه ایالتی می توانند پرونده موفقی در این خصوص داشته باشند .

از آنجایی که هر برنامه استانی کانادا دارای شرایط منحصر به فرد خود می باشد و آگاهی از شرایط این برنامه ها و انتخاب بهترین گزینه می تواند نقش موثری در نتیجه نهایی داشته باشد ، انتخاب بهترین وکیل مهاجرت کانادا و مشاوره در این خصوص می تواند متقاضیان را در پیمودن مسیر مناسب هدایت نماید .

برنامه های استانی کانادا

برنامه مهاجرت استانی آلبرتا

برنامه های اقامتی استانی آلبرتا از سه گروه اکسپرس اینتری ، برنامه سرمایه گذاری وخود اشتغالی ، برنامه جریان فرصت آلبرتا تشکیل شده است . با مطالعه شرایط مهاجرت به کانادا از طریق آلبرتا بهترین برنامه مهاجرتی را برای خود انتخاب نمایید .

شرایط مهاجرت به آلبرتا

این مطلب را هم بخوانید:
برنامه نیروی متخصص کبک ، امتیاز رشته های مورد نیاز اسکیل ورکر

برنامه استانی بریتیش کلمبیا

برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از دسته های برنامه مهاجرت از طریق تخصص ،مهاجرت از طریق حرفه های حوزه سلامت و بهداشت و برنامه مهاجرت کارآفرینی و برنامه فرغ التحصیلان تشکیل شده است . با مطالعه شرایط مهاجرت به بریتیش کلمبیا می توانید مناسب ترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایید .

شرایط مهاجرت به بریتیش کلمبیا

مهاجرت به کانادا از طریق استان مانیتوبا

برنامه های استانی مانیتوبا به MPNP معروف می باشد . این استان دارای برنامه های متنوع سرمایه گذاری ،فارغ التحصیلان و اسکیل ورکر می باشد . جهت آگاهی بیشتر ، شرایط مهاجرت به مانیتوبا را بررسی نمایید .

شرایط مهاجرت به مانیتوبا

برنامه اقامت استانی کبک کانادا

ایالت کبک دارای برنامه مهای متنوعی می باشد . این ایالت دارای برنامه آریما ARRIMA می باشد که همانند سیستم اکسپرس اینتری فدارل عمل می نماید . همچنین برنامه فارغ التحصیلان ، سرمایه گذاری ، خود اشتغالی نیز از دیگر روش های مهاجرت به این استان کانادا می باشد . برای آشنایی بیشتر شرایط مهاجرت به کبک را مطالعه نمایید .

شرایط مهاجرت به کبک

مهاجرت به کانادا از طریق استان نوااسکوشیا

استان نوااسکوشیا طیف وسیعی از متقاضیان را در بر می گیرد . این استان دارای برنامه های متنوعی برای پزشکان ، سرمایه گذاران ، نیروهای ماهر و فارغ التحصیلان می باشد . امتیاز خود را در برنامه های مهاجرت به نوااسکوشیا بررسی نمایید .

شرایط مهاجرت به نوااسکوشیا

برنامه اقامت استانی انتاریو کانادا

این استان یکی از پرجمعیت ترین استان های کانادا می باشد . این استان پایتخت کانادا ( اتاوا ) و تورنتو یکی از بزرگترین شهرهای کانادا را در خود جای داده است . برنامه های اسکیل ورکر ، برنامه مهاجرت فنی حرفه ای ، برنامه سرمایه گذاری از جمله برنامه های اقامتی این ایالت می باشد . این استان همچنین برای فارغ التحصیلانی که در از این ایالت فارغ التحصیل می شوند برنامه مهاجرتی خاص خود را دارد . جهت اریابی شرایط خود برای این استان شرایط مهاجرت به انتاریو را بررسی نمایید .

این مطلب را هم بخوانید:
برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نوا اسکوشیا

شرایط مهاجرت به انتاریو

برنامه استانی ساسکاچوان کانادا

این ایالت دارای برنامه های استانی مختلفی در کانادا می باشد . اقتصاد این استان بر پایه کشاورزی و منابع طبیعی بنا شده است . برنامه های استانی این ایالت در کانادا شامل : برنامه سرمایه گذاری ،برنامه کشاورزی ، برنامه فارغ التحصیلان کانادا ، برنامه های اسکیل ورکر و نیروی ماهردارای مشاغل مورد نیاز استان می باشند . برناکه نیروی ماهر ساسماچوان یکی از برنامه ای محبوب افرادیست که دارای سابقه کار بالایی می باشند . این برنامه با توجه به اینکه نیاز به داشتن جاب آفر ندارند متقاضیان بسیاری را از خارج از کانادا انتخاب و دعوتنامه استانی صادر می نماید.

شرایط مهاجرت به ساسکاچوان

برنامه استانی یوکان کانادا

این استان در شمال غرب کانادا واقع شده و دارای ۳۰٫۰۰۰ نفر جمعیت می باشد .برنامه های نیروی ماهر ، اسکیل ورکر و سرمایه گذاری از جمله راههای اخذ اقامت کانادا از طریق ایت استان می باشد . شرایط مهاجرت به کانادا از طریق استان یوکان را مطالعه نمایید .

شرایط مهاجرت به یوکان

کانادا علاوه بر برنامه های استانی ، دارای روش های دیگر نیز جهت اخذ اقامت می باشد . جهت آگاهی از آنها راه های مهاجرت کانادا و ویزای کانادا را مطالعه نمایید .

پیام بگذارید