اقامت کانادا بدون مدرک زبان ، مهاجرت آسان به کانادا

اقامت کانادا بدون مدرک زبان ، مهاجرت آسان به کانادا

اقامت کانادا بدون مدرک زبان ، مهاجرت آسان به کانادا از جمله درخواست های متقاضیان مهاجرتی می باشد . متقاضیان مهاجرت به کانادا بدون نیاز به مدرک زبان هر کدام بنا به دلایلی امکان دریافت نمره مورد نیاز را در آیلتس نداشته و همواره زبان را مانعی بر سر راه خود می دانند .

در این میان برخی از سطح دانش زبان خوبی برخوردار بوده ولی با توجه به رقابتی شدن برنامه های مهاجرتی کانادا و یا تغییرات غیر قابل پیش بینی این برنامه های اقامتی ، امتیاز فاکتور های دیگر نظیر سن را از دست داده و نیاز به داشتن نمره بالایی در مدرک آیلتس می باشند . و این موضوع باعث شده این متقاضیان در پی راه های آسان تر مهاجرت به کانادا باشند .

اقامت کانادا بدون مدرک زبان

متقاضیان مهاجرت و اقامت کانادا بدون نیاز به مدرک آیلتس می بایست به این نکته توجه نمایند که هدف از طراحی و تنظیم شرایط برنامه های مهاجرتی کانادا ، رشد و توسعه اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و تامین نیازهای جامعه کانادا می باشد و پذیرش مهاجر به این منظور انجام می گردد . و با توجه به این مطلب ، فاکتور دانش زبان جهت برقراری ارتباط و ایفای نقش مثبت در جهت اهداف این برنامه ها ، یکی از ارکان پایه در شرایط برنامه های مهاجرتی محسوب می گردد . اگر چه راه هایی برای نوعی مهاجرت آسان و بدون مدرک زبان به کانادا وجود دارد ولی در نهایت مهاجران می بایست جهت زندگی و اخذ اقامت اقدام به یادگیری زبان نمایند .

این مطلب را هم بخوانید:
اکسپرس اینتری ساسکاچوان : شرایط برنامه نیرو متخصص 2019

راه های مهاجرت به کانادا بدون نیاز به مدرک زبان آیلتس

یکی از را ه های مهاجرت بدون زبان اقدام از طریق ادامه تحصیل در کانادا می باشد . متقاضیانی که شرایط تحصیل در کانادا بصورت کاندشنال را دارند می توانند از این طریق برای ورود به کانادا اقدام نمایند . برخی کالج و دانشگاه ای کانادا امکان دریافت پذیرش تحصیلی بصورت مشروط را برای دانشجویان بین المللی مهیا می نمایند تا این متقاضیان پی از ورود به کانادا در دوره های زبانی که موسسه مربوطه برای دانشجو مشخص کرده شرکت و پس از آن دوره تخصصی خود را آغاز می نمایند .

اقدام برای تحصیل در کانادا و قرار گرفتن در جامعه انگلیسی زبان ، امکان یادگیری آسان و سریع زبان را برای دانشجویان مهیا می نماید . متقاضیان ادامه تحصیل در کانادا پس از فارغ التحصیلی می توانند جهت اخذ ویزای کار پس از تحصیل PGWP اقدام نمایند . تحصیل و سابقه کاری در کانادا شرایط لازم برای اخذ اقامت دائم از طریق برنامه های مهاجرتی را برای متقاضیان مهیا می نمیاد .

کانادا دارای برنامه های اقامتی متنوعی می باشد که اکثر آنها نیازمند تحصیل در کانادا و یا سابقه کار در این کشور می باشند . افرادی که شرایط ویزای تحصیلی کانادا را داشته و جهت ادامه تحصیل به این کشور وارد می شوند پس از فارغ التحصیلی فرصت های مختلفی را جهت اخذ اقامت کانادا پیش رو خواهند داشت .

برنامه های مهاجرتی بدون نیاز به مدرک زبان

اقدام جهت برخی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا نیاز به مدرک زبان ندارند و یا مدرک زبان با نمره ای پایین نیاز دارند ولی داشتن دارایی های و سرمایه اولیه، مانعی دیگر بر سر راه متقاضیان محسوب می گردد . در صورتیکه دارایی و سرمایه لازم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارید شرایط برنامه سرمایه گذاری کانادا را بررسی نمایید. همچنین برنامه هایی همچون خود اشتغالی نیز نیاز به دانش زبان بالانی نداشته و افراد واجد شرایط این برنامه اقامتی نیز می توانند از این طریق اقدام نمایند .

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ و ثبت اختراع ، ویزای startup

پیشنهاد می گردد قبل از هر گونه اقدام ، جهت تصمیم گیری و انتخاب مسیر مناسب ، شرایط مهاجرت به کانادا را بررسی نمایید .

2 دیدگاه برای “اقامت کانادا بدون مدرک زبان ، مهاجرت آسان به کانادا”

  1. علی رضایی

    من کاردانی علوم آزمایشگاهی کارشناسی علوم آزمایشگاهی ارشد زیست گرایش بیوشیمی با معدل ۱۶/۱۹ دو ثبت اختراع و ۳ مقاله و گواهی تدریس و تشویقی و توصیه نامه و ۱۵سال سابقه کار در آزمایشگاه بیمارستان دولتی دارم تمایل به تحصیل یا کار در کانادا دارم …پروانه مغازه کفش فروشی و سابقه کار در رستوران هم دارم

    1. گام به گام تا ویزا

      سلام برای اینکه بتونیم دقیقا راهنماییتون کنیم نیاز به اطلاعات بیشتری از شما هستیم . اطفا با مشاورین ما در تماس باشید

پیام بگذارید