اقامت دانشجویان دکترا انتاریو

اقامت دانشجویان دکترا در کانادا ، فارغ التحصیلان دکترا در انتاریو

اخذ اقامت دانشجویان دکترا در کانادا از طریق برنامه فارغ التحصیلان دکترا در انتاریو OINP PhD Graduate Stream امکانپذیر می باشد . این برنامه اقامتی برای فارغ التحصیلان مقطع دکترا که حداقل ۲ سال از دوره تحصیلی خود را در ایالت انتاریو سپری کرده اند این فرصت را فراهم می نماید تا برای اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند . این دانشجویان می بایست در موسسات مورد تایید برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان کانادا تحصیل کرده باشند.

اقامت دانشجویان دکترا در کانادا

مهاجرت دانشجویان دکترا در کانادا از طریق برنامه فارغ التحصیلان انتاریو نیازمند داشتن تمکن مالی متناسب با تعداد اعضای خانواده می باشد . این افراد می بایست این پشتیبانی مالی از از طریق اسناد بانکی ،اسناد اثبات درآمد سالانه و یا پیشنهاد کار اثبات نمایند . فارغ التحصیلان دکترا در انتاریو حداکثر ۲ سال از تاریخ اتمام دوره تحصیلی خود فرصت دارند تا از این طریق برای اقامت کانادا اقدام نمایند .

شرایط مهاجرت دانشجویان دکترا در انتاریو کانادا

متقاضیان می بایست تمایل به زندگی در انتاریو داشته باشند .
افسر مهاجرتی مواردی از قبیل تحصیل در انتاریو، داشتن دوست و فامیل در انتاریو، مسافرت های انجام شده به انتاریو را جهت بررسی درصد تمایل به زندگی شما در انتاریو مورد توجه قرار می دهد .
دانشجویان می بایست در موسسات مورد تایید این برنامه مهاجری تحصیل کرده باشند
این دانشجویان می بایست حداقل یک سال از ۲ سال گذشته در ایالت انتاریو زندگی کرده باشند .
متقاضیان می بایست حداقل ۲ سال از دوره تحصیلی خود را در انتاریو سپری کرده باشد .
دانشجویان فارغ التحصیل در مقطع دکترا حداکثر ۲ سال از تاریخ پایان دوره تحصیلی امکان اقدام از طریق برنامه مهاجرتی مقطع دکترا در انتاریو را خواهند داشت .
ارائه مدرک زبان فرانسوی یا انگلیسی معادل CLB5 الزامی می باشد .
متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست تمکن مالی مورد نیاز این برنامه مهاجرتی را با توجه به تعداد اعضای خانواده داشته باشند .
متقاضیانی که دوره مربوطه در مقطع دکترا رل بورسیه و یا کمک هزینه تحصیلی دریافت نموده وبابت آن تعهد به بازگشت به کشور مبداء دارند ، نمی توانند از طریق برنامه فارغ التحصیلات دکترا انتاریو اقدام نمایند .

ایالت انتاریو برنامه های متنوع اقامتی دیگری نیز دارد . جهت آشنایی بیشتر ، مهاجرت به انتاریو را مطالعه نمایید . همچنین جهت آگاهی از هزینه های ماهانه زندگی کانادا ، مخارج زندگی در کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید