مهاجرت به بریتیش کلمبیا : شرایط اقامت بریتیش کلمبیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به بریتیش کلمبیا : شرایط اقامت بریتیش کلمبیا از طریق برنامه استانی

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق دریافت دعوتنامه استانی امکانپذیر می باشد . متقاضیان اقامت کانادا از طریق بریتیش کلمبیا می بایست یکی از برنامه های اقامت استانی بریتیش کلمبیا را که متناسب با شرایط خود می باشد انتخاب نمایند . این استان که غربی ترین ایالت کانادا می باشد در مجاور اقیانوس آرام قرار گرفته است .مرکز این ایالت وکتوریا می باشد . ونکوور با جمعیت حدود ۲٫۲ میلیون نفر ( سومین شهر پرجمعیت کانادا ) در این استان قرار گرفته است . سالانه حدود ۳۵۰۰۰ هزار نفر از طریق برنامه های استانی بریتیش کلمبیا جهت مهاجرت به کانادا اقدام می نمایند .

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق برنامه های استانی

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق برنامه های استانی متنوعی از قبیل : اسکیل ورکر ، فارغ التحصیلان کانادا و سرمایه گذاری و کار آفرینی میسر می باشد .

مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا از طریق حرفه

برنامه استانی بریتیش کلمبیا از طریق حرفه به سه شاخه : تخصص ، حوزه سلامت و نیروی نیمه ماهر تقسیم شده است .

مهاجرت به بریتیش کلمبیا از طریق تخصص

متقاضیان این برنامه مهاجرتی می بایست ضمن داشتن تجربه کاری ( به مدت دوسال ) در تخصص و حرفه خود ، می بایست از یک کارفرما در بریتیش کلمبیا جاب آفر داشته باشد . پیشنهاد کاری متقاضی می بایست در یکی از ناک های ۰ , A , B باشد .

این مطلب را هم بخوانید:
محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به کانادا

اقامت بریتیش کلمبیا از طریق حوزه سلامت و بهداشت

متقاضیان این برنامه استانی بریتیش کلمبیا می بایست در حوزه سلامت و بهداشت تحصیل کرده و در این خصوص تجربه کاری داشته باشند .افرادی که تمایل به اقدام از اطریق این برنامه اقامتی پریتیش کلمبیا را دارند می بایست دارای جاب آفر از یک اداره بهداشت عمومی در بریتیش کلمبیا داشته باشند .

برنامه استانی نیروی نیمه ماهر بریتیش کلمبیا

این برنامه برای متقاضیانی است که در حوزه گردشگری، مهمانداری، حمل و نقل و یا صنعت پردازش مواد غذایی مشغول به فعالیت می باشند.

اقامت استانی بریتیش کلمبیا از طریق برنامه مهاجرتی فارغ التحصیلان

برنامه فارغ التحصیلان کانادا به دو شاخه زیر تقسیم می گردد :

برنامه فارغ التحصیلان بین المللی بریتیش کلمبیا

این برنامه به فارغ التحصیلان کانادا که دارای گواهی و یا مدرکی تحصیلی از یکی از موسسات معتبر کانادا می باشند این فرصت را می دهد تا از طریق این برنامه اقامت استانی بریتیش کلمبیا جهت مهاجرت به کانادا اقدام نمایند.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا در دسته فارغ التحصیلان بین المللی علوم کاربردی، طبیعی و بهداشت

این برنامه استانی بیریتیش کلمبیا به فارغ التحصیلان علوم طبیعی، کاربردی و یا علوم بهداشتی مانند : کشاورزی، کامپیوتر، مهندسی، فیزیک، بهداشت و علوم بالینی این امکان را می دهد تا برای مهاجرت کانادا اقدام نمایند.

برنامه استانی بریتیش کلمبیا از طریق سرمایه گذاری

این برنامه استانی بریتیش کلمبیا به صاحبان صنایع و مجموعه های تجاری که توانایی سرمایه گذاری و کارآفرینی فعال در بریتیش کلمبیا دارند این فرصت را مهیا می نماید تا جهت خود و اعضای خانواده و کارمندان کلیدی خود درخواست اقامت کانادا نمایند.

این مطلب را هم بخوانید:
سرمایه گذاری در کانادا ، ویزای سرمایه گذاری مهاجرت و اقامت

جهت آشنایی با ویزاهای کانادا ، شرایط انواع ویزای کانادا را مطالعه نمایید .

همچنین برای آگاهی برنامه های مهاجرتی ایالت های دیگر کانادا ، انواع برنامه های استانی کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید