اقامت نوا اسکوشیا از طریق تحصیل و کارآفرینی

برنامه اقامت نوا اسکوشیا از طریق تحصیل و کارآفرینی یکی از برنامه های اقامتی نوااسکوشیا می باشد . برنامه فارغ التحصیلان نوا اسکوشیا Nova Scotia International Graduate Entrepreneur به دانشجویانی که دوره تحصیلی خود را با موفقیت به پایان رسانده اند این فرصت را می دهد تا جهت اخذ اقامت کانادا از طریق این ایالت اقدام نمایند .

اقامت نوا اسکوشیا از طریق تحصیل و کار آفرینی

برنامه اقامت نوا اسکوشیا از طریق تحصیل و کارآفرینی مناسب دانشجویان بین المللی می باشد که از طریق ویزای تحصیلی کانادا وارد این کشور شده و تحصیلات خود را به پایان رسانده اند . این فارغ التحصیلان در صورتی که تمایل به راه اندازی بیزینس و کارآفرینی داشته باشند می توانند از طریق این برنامه فارغ التحصیلان کارآفرین نوااسکوشیا جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

برنامه اقامت کانادا از طریق تحصیل در نوااسکوشیا برای فارغ التحصیلان این ایالت این فرصت را مهیا می نمایند تا با راه اندازی بیزینس و یا خرید کسب و کاری موجود در این ایالت جهت اخذ اقامت اقدام نمایند . این فارغ التحصیلان باید کسب و کار ایجاد کرده و یا خریداری شده را حداقل برای یک سال اداره کرده باشند .

شرایط اقامت فارغ التحصیلان نوااسکوشیا ( فارغ تحصیل کارآفرین )

دانشجویان متقاضی برنامه فارغ التحصیلان کارآفرین نوا اسکوشیا باید در حالیکه مالکیت و مدیریت یک مجموعه کسب و کار را دارند، تمایل به زندگی در نوااسکوشیا داشته باشند .
فارغ التحصیلان باید حداقل یکسال سابقه کار و مدیریت در کسب و کار فعلی خود در نوااسکوشیا داشته باشند .
سابقه کار فارغ التحصیلان باید بدون وقفه و بصورت مستمر بوده باشد .
فارغ التحصیلان باید حداقل ۳۳٫۳۳ درصد از کسب و کار ایجاد شده در نوااسکوشیا را داشته باشند.
فارغ التحصیلان باید حداقل دو سال تحصیلات پس از دیپلم در کالج و یا دانشگاه در نوااسکوشیا و اخذ مدرک آن را داشته باشند .
فارغ التحصیلان باید ویزای کار بعد از تحصیل در کانادا با تاریخ اعتبار معتبر داشته باشند .
ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا فرانسوی معادل CLB7

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت دندانپزشکان به کانادا

دانشجویان بین المللی واجد شرایط برنامه اقامت نوا اسکوشیا از طریق تحصیل و کارآفرینی پس از ایجاد پروفایل در این برنامه مهاجرتی موفق به دریافت دعوتنامه استانی شده و می توانند جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

ایالت نوااسکوشیا دارای برنامه مهاجرتی متنوعی می باشد . جهت آشنایی با شرایط آنها روش های مهاجرت به نوا اسکوشیا را مطالعه نمایید .

جهت بررسی دیگر راه های ورود به کانادا ، شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید .

پیام بگذارید