لیست جدید رشته ها و مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان

لیست جدید مشاغل ساسکاچوان ۲۰۲۰

لیست جدید رشته ها و مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان جهت برنامه نیروی ماهر ساسکاچوان در تاریخ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ توسط اداره مهاجرت این استان اعلام گردید .متقاضیانی که تمکن مالی ، مدرک زبان و سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود را داشته باشند می توانند برای این برنامه مهاجرتی کانادا ثبت نام نمایند .

لیست جدید رشته ها و مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان

رشته ها و مشاغل جدید مورد نیاز این ایالت ، طیف وسیعی از رشته ها را شامل می گردد . برنامه مهاجرتی نیروی متخصص ساسکاچوان از طریق دو روش OID و Express Entry نیروهای واجد شرایط را انتخاب می نماید . متقاضیانی که شرایط یکی از روش های فوق را داشته باشند می توانند جهت اخذ اقامت کانادا اقدام نمایند .

جهت بررسی شغل های مورد نیاز این ایالت لیست جدید رشته و مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان را بررسی نمایید . همچنین لیستی از شغل های غیر مجاز ( غیر قابل قبول ) نیز که توسط این برنامه پذیرفته نمی شود نیز توسط اداره مهاجرت اعلام گردیده که برای آگاهی از آن می توانید لیست غیر مجاز ساسکاچوان را مطالعه نمایید .

شرایط برنامه نیروی متخصص ساسکاچوان

سابقه کار در رشته های مورد نیاز لیست جدید ساسکاچوان
داشتن تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
داشتن مدرک زبان
سن بین ۲۲ تا ۴۵ سال
کسب حداقل ۶۰ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز جدول OID
ارزیابی مدرک تحصیلی توسط سازمان WES کانادا
اخذ تاییدیه رگولیت جهت رشته های رگولیت در ایالت ساسکاچوان

متقاضیانی که مدرک زبان معادل CLB7 داشته باشند و از سیستم اکسپرس اینتری نیز ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز کسب نمایند می توانند از روش اکسپرس اینتری ساسکاچوان تشکیل پرونده بدهند. اقدام از طریق اکسپرس اینتری پروسه بررسی پرونده را کوتاه می نماید .

این مطلب را هم بخوانید:
مهاجرت تحصیلی به کانادا

متقاضیانی که رشته و شغل آنها در لیست مشاغل مورد نیاز ساسکاچوان می باشد می توانند از طریق یکی از روش های زیر امتیازات خود را محاسبه نمایند .

برنامه OID ساسکاچوان شرایط محاسبه امتیاز OID
برنامه Express entry ساسکاچوان شرایط محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری ساسکاچوان

در صورتی که شرایط برنامه مهاجرتی فوق را ندارید می توانید روش های دیگر اخذ اقامت کانادا و یا ویزای کانادا را بررسی نمایید .

همچنین متقاضیان جهت ارزیابی و بررسی امتیاز خود در برنامه های مهاجرتی می توانند با وکیل رسمی مهاجرت به کانادا مشاوره داشته باشند . جهت آگاهی از نحوه مشاوره ، روش های مشاوره مهاجرت این مجموعه را مطالعه نمایید .

 

پیام بگذارید