برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوا اسکوشیا

برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوا اسکوشیا

برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوا اسکوشیا Nova Scotia Labour Market Priorities یکی از برنامه های اقامتی ایالت نوا اسکوشیا می باشد .این برنامه های مهاجرتی از طریق سیستم Express Entry نیروهای مورد نیاز خود را انتخاب می نماید . افرادی که شرایط اولیه سیستم Express Entry را داشته باشند باشند می توانند برای این برنامه مهاجرتی پروفایل ایجاد نمایند .

برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوا اسکوشیا

برنامه مهاجرتی اولویت بازار کار نوااسکوشیا افرادی را که حرفه آنها در اولویت تخصص های مورد نیاز این ایالت می باشد را از طریق سیستم Express Entry انتخاب می نماید .این افراد برای اینکه از طریق این ایالت پروفایل آنها مورد بررسی قرار گیرد باید در پرونده Express Entry خود علاقمندی خود به زندگی در ایالت نوااسکوشیا را اعلام کرده باشند . افرادی واجد شرایطی که از طرف اداره مهاجرت نواسکوشیا انتخاب شوند موفق به دریافت Letter of Interest ( دعوتنامه نوااسکوشیا می شوند )

شرایط اقامت از طریق اولویت بازار کار نوا اسکوشیا

متقاضیان این برنامه اقامتی می بایست ابتدا مدرک تحصیلی خود را توسط موسسه WES کانادا ارزیابی کرده و بهمراه مدرک زبان آیلتس و نامه تمکن مالی مورد نیاز این برنامه مهاجرتی در سیستم Express Entry پروفایل تشکیل دهند.
ابراز علاقمندی به این ایالت را در پروفایل خود اعلام نمایند .
حداقل یکسال سابقه کار در حرفه خود را داشته باشند .
توانایی پرداخت هزینه های پرونده مهاجرتی اولویت بازار کار نوااسکوشیا را داشته باشند .
تمکن و پیشیبانی مالی مور نیاز این برنامه اقامتی را داشته باشند .

افرادی که در از طریق این برنامه مهاجرتی انتخاب شوند موفق به دریافت اقامت کانادا PR می شوند .

این مطلب را هم بخوانید:
محاسبه آنلاین امتیاز مهاجرت به کانادا

ایالت نواسکوشیا دارای برنامه های اقامتی متنوعی می باشد . جهت آشنایی با آنها شرایط برنامه های استانی نوا اسکوشیا را مطالعه نمایید .

همچنین جهت اطلاع از انواع ویزاهای کانادا ، شرایط ویزای کانادا را بررسی نمایید .

در صورتی که شرایط برنامه های مهاجرتی را ندارید و یا امتیاز شما برای برنامه ای مهاجرتی کانادا پایین می باشد ، در صورتی که شرایط تحصیل در کانادا را داشته باشید می توانند با گذراندن یک دوره تحصیلی در کانادا ضمن افزایش امتیاز خود ، از طریق برنامه های مهاجرتی فارغ التحصیلان کانادا نیز برای اقامت کانادا اقدام نمایید .

پیام بگذارید